موازنه ای پویا میان یادگیری ماشین و تخصص انسانی

کنسول مدیریتی

ESET Security Management Center محصولات نقطه پایانی را از یک سیستم مرکزی مدیریت می کند و می تواند بر روی ویندوز یا لینوکس نصب شود. به عنوان روشی جایگزینی برای نصب کنسول مرکزی برای مشتریانی که حداکثر 250 سیستم دارند می توانند نقاط انتهایی خود را از طریق ESET Cloud Administrator مدیریت کنند.

دفاع چند لایه

یک لایه دفاعی برای فضای تهدید در حال تکامل امروز کافی نیست. تمام محصولات نقطه پایانی ESET توانایی تشخیص قبل از اجرای بدافزار، هنگام اجرا و پس از اجرا را دارند. تمرکز بر روی کل چرخه حیات بدافزار، نه فقط روی یک قسمت خاص، به ESET امکان می دهد بالاترین سطح حفاظت ممکن را داشته باشد.

یادگیری ماشین

همه محصولات ESET Endpoint در حال حاضر از یادگیری ماشین به مراه سایر لایه های دفاعی استفاده می کنند و از سال 1997 این کار را انجام داده اند. به طور خاص، یادگیری ماشین به صورت خروجی تلفیقی و شبکه های عصبی استفاده می شود. برای بازرسی عمیق از شبکه، مدیران می توانند حالت یادگیری ماشین تهاجمی را فعال کنند که حتی بدون اتصال به اینترنت کار می کند.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

Ransomware Shield

یک لایه اضافی که از کاربران در برابر باج افزار محافظت می کند. فناوری ما تمام برنامه های اجرا شده را بر اساس رفتار و شهرت آنها کنترل و ارزیابی می کند. این مکانیزم طراحی شده است برای شناسایی و مسدود کردن فرآیندهای شبیه رفتار باج افزار.

تشخیص رفتاری – HIPS

سیستم پیشگیری از نفوذ (HIPS) مبتنی بر میزبان ESET فعالیت سیستم را رصد می کند و از یک مجموعه قوانین از پیش تعریف شده برای شناسایی و متوقف کردن رفتار مشکوک سیستم استفاده می کند.

اسکنر حافظه پیشرفته

یک فناوری منحصر به فرد ESET که به طور موثری به مسئله مهمی از بدافزارهای مدرن – استفاده زیاد از پنهان سازی و / یا رمزگذاری – می پردازد. Advanced Memory Scanner رفتار یک فرآیند مخرب را کنترل می کند و پس از آنکه در حافظه مستقر شد ، آن را اسکن می کند.

محافظت در برابر حملات شبکه

ESET Network Attack Protection باعث بهبود شناسایی آسیب پذیری های شناخته شده در سطح شبکه می شود. این ویژگی یک لایه مهم دیگر برای محافظت در برابر گسترش بدافزار، حملات ناشی از شبکه و بهره برداری از آسیب پذیری ها است که هنوز یک پچ برای آن منتشر نشده یا به کار گرفته نشده است.

مسدود کننده Exploit

ESET Exploit Blocker به طور معمول برنامه های قابل بهره برداری (مرورگرها، خوانندگان اسناد، سرویس گیرندگان ایمیل، Flash  Java و موارد دیگر) را کنترل می کند و به جای اینکه فقط هدف خود را شناسایی CVE های خاص قرار دهد، روی تکنیک های بهره برداری متمرکز است. هنگام شروع، تهدید بلافاصله روی دستگاه مسدود می شود.

Sandbox موجود در محصول

Sandbox موجود در محصول ESET در شناسایی رفتار واقعی پنهان شده در زیر سطح بدافزار مبهم کمک می کند. با استفاده از این فناوری، راهکارهای ESET از اجزای مختلف سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر تقلید می کنند تا نمونه مشکوکی را در یک محیط مجازی مجزا اجرا کنند.

محافظت در برابر Botnet

ESET Botnet Protection ارتباط مخربی را که بات نت ها استفاده می کنند، شناسایی می کند و همزمان فرآیندهای متخلف را شناسایی می کند. هرگونه ارتباط مخرب شناسایی شده مسدود شده و به کاربر گزارش می شود.

دیوار آتش دو طرفه

از دسترسی غیر مجاز به شبکه شرکت جلوگیری می کند. این محافظت ضد هکر، جلوگیری از قرار گرفتن در معرض داده ها را ایجاد می کند، و امکان تعریف شبکه های قابل اعتماد را فراهم می کند و سایر اتصالات مانند Wi-Fi عمومی را به طور پیش فرض محدود می کند.

راه حل

  • Network Attack Protection این امکان را دارد که با متوقف کردن سو استفاده ها در سطح شبکه ، از آلوده شدن سیستم به باج افزار جلوگیری کند.
  • دفاع چند لایه ما دارای یک Sandbox درون محصولی است که توانایی تشخیص بدافزارهایی را دارد که سعی دارد با استفاده از مبهم سازی از شناسایی جلوگیری کند.
  • اهرم سیستم محافظت در برابر بدافزار ESET – LiveGrid® – برای محافظت خودکار در برابر تهدیدات جدید بدون نیاز به انتظار برای به روزرسانی تشخیص بعدی.

همه محصولات حاوی لایه محافظتی به نام Ransomware Shield هستند تا اطمینان حاصل شود که مشاغل از رمزگذاری پرونده مخرب محافظت می شوند.

مسئله

برخی از مشاغل به بیمه های اضافی برای محافظت در برابر حملات باج افزار احتیاج دارند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید