اولین فایروال نسل بعدی کاملاً یکپارچه جهان با ترکیب NGFW + NGWAF+

چرا سازمانها باید Sangfor NGAF را انتخاب نمایند؟

فایروال نرم افزار برای بهترین دید در کلاس

امنیت فایروال شبکه Sangfor NGAF مجهز به مکانیزم تشخیص تهدید خودکار و هوش مصنوعی است که به طور خودکار مشکلات سرور داخلی، پورت‌های باز، آسیب‌پذیری‌های موجود، رمزهای عبور ضعیف و سایر خطرات موجود برای سرورها را شناسایی می‌کند. فایروال سخت افزاری نسل بعدی سانگفور به دلیل راحتی، قابلیت شناسایی ریسک و بهره برداری و نگهداری آسان در سطح جهانی شناخته شده است.

فایروال سخت افزاری برای امنیت سازمانی

فایروال نرم افزاری NGAF، فایروال سخت افزاری یا فایروال مجازی، استرس امنیت شبکه را از بین می برد و به مدیران اجازه می دهد تا روی سودآوری کسب و کار شما تمرکز کنند. عملکرد عالی و پایدار و جلوگیری از نفوذ NGFW به همراه قابلیت ادغام با دستگاه‌های امنیتی و عملکردهای گزارش‌ده ، این محصول را به راه‌حل انتخابی برای شرکت‌هایی تبدیل می‌کند که به بهترین امنیت در کلاس نیاز دارند.

استقرار آسان فایروال شبکه

تیم خدمات حرفه ای سانگفور از دانش فنی گسترده خود برای کمک به استقرار فایروال سخت افزاری یا انتقال فایروال نرم افزار مجازی استفاده می کند. پس از انجام نصب، تیم امنیتی سانگفور از NGAF برای انجام تمرین‌های شبیه‌سازی حمله باج‌افزار استفاده می‌کند، پس از آن آموزش عیب‌یابی و بهینه‌سازی شبکه، و در نهایت، ادغام فایروال نسل بعدی Sangfor با راه‌حل‌های امنیتی دیگر مانند Endpoint Secure برای مدیریت امنیت نقطه پایانی، و Engine Zero برای حفاظت از بدافزار را انجام می دهند.

محافظت در برابر تمام تهدیدات سایبری

Sangfor NGAF بهترین فایروال سخت افزاری در کلاس است که انواع حملات مخرب شبکه و تهاجم ویروس را شناسایی کرده و از آن جلوگیری می کند. شناسایی و جلوگیری از حملات باج افزار با نظارت بر تمام ترافیک، گزارش های دسترسی و استقرار توابع ردیابی به دست می آید تا دید و کنترل بهتری برای تیم امنیتی شما فراهم شود. فایروال نسل بعدی سانگفور به طور موثر با اسکن آسیب پذیری، حملات تزریق SQL، تخریب وب سایت، حملات Brute Force و حتی رمزهای عبور ضعیف برخورد می کند و به سرعت رفتارهای پرخطر کاربر را شناسایی و تفسیر می کند.

فایروال سخت افزاری سازمانی Sangfor NGAF یک راه حل امنیتی با کاربری آسان و همگرا است که برای محافظت از سازمان ها در برابر تهدیدات داخلی و خارجی موجود و آینده طراحی شده است. پایگاه داده های NGAF به طور خودکار به طور منظم به روز می شوند تا شبکه شما را از حملات جدید، ناشناخته و روز صفر ایمن نگه دارد.

Sangfor NGAF به دو صورت سخت افزاری و نرم افزاری (مجازی) قابل استفاده است که نسخه مجازی آن با Sangfor HCI و VMware ESXi کار می کند.

امکانات و ویژگی ها

Endpoint Secure: مدیریت امنیت نقطه پایانی همه در یک

فایروال شبکه Sangfor NGAF اولین امنیت نقطه پایانی بومی و یکپارچه جهان را با Endpoint Secure ارائه می‌کند که مدیریت ساده‌شده را از طریق داشبورد رابط گرافیکی فایروال ارائه می‌کند تا به شرکت‌های کوچک تا متوسط (10 تا 300 کارمند) کمک کند تا عملیات امنیت شبکه و نقطه پایانی را با تک مدیریت جداره شیشه.

NGAF و Endpoint Secure یکپارچه فراتر از آنتی ویروس و EDR سنتی هستند تا ارائه دهند:

محافظت پیشرفته تر بدافزار در برابر همه فایل های مخرب، شناخته شده، ناشناخته یا روز صفر
60٪ صرفه جویی در هزینه در مقابل استقرار EDR (بر اساس قیمت سالانه 300 نماینده)
40٪ استقرار سریعتر با همبستگی و پاسخ رویداد امنیتی

Engine Zero: حفاظت از بدافزارهای پیشرفته با استفاده ازهوش مصنوعی

روزانه حدود 370000 نوع بدافزار جدید تولید می شود. فناوری تشخیص سنتی، عمدتاً بر روی MD5، امضاهای ویروس، تطبیق قوانین، اجرای مجازی، و sandboxing متمرکز است، به طور فزاینده‌ای در محافظت از شرکت در برابر بدافزارهای جدید و امضاهای منحصربه‌فرد مدام در حال تغییر آنها ناکارآمد می‌شود.

NGAF، با استفاده از Sangfor AI Engine Zero، قابلیت‌های قدرتمند و هوشمند تشخیص بدافزار را فراهم می‌کند.

پژوهشگران R&D به همراه تیم امنیتی و کلاه سفید Sangfor، Engine Zero را برای تجزیه و تحلیل و ترکیب داده‌های ورودی با استفاده از بهینه سازی فناوری یادگیری ماشین طراحی کرده اند. ویژگی‌های منحصربه‌فرد و چند بعدی Engine Zero، 54 فایل‌های مخرب و غیرقابل مشاهده را شناسایی و طبقه‌بندی می‌کند، و به Sangfor NGAF اجازه می‌دهد تا 99.76 درصد بدافزارهای شناخته شده و ناشناخته را شناسایی کند.

عملیات و نگهداری امنیتی ساده شده

سانگفور معتقد است یک راهکار فناوری اطلاعات باید با استقرار، عملیات و نگهداری آسان به عنوان کلیدهای یک محیط فناوری اطلاعات موثر و سازنده قابل اعتماد و ساده باشد.
مدیریت امنیت شبکه در سازمان های کوچک و متوسط بدون داشتن یک تیم تخصصی امنیت فناوری اطلاعات از یک سو و با استفاده از فایروال سخت افزاری سنتی بدون داشتن ابزارهای گزارش دهی هوشمند و خودکار، پیچیده به نظر می رسد. جستجو و تجزیه و تحلیل هزاران هشدار برای شناسایی مشکلات مختلف، پتانسیل بالایی برای خطای انسانی ایجاد می کند و اغلب باعث اتلاف وقت و منابع می شود.

Sangfor NGAF از یک پنل پیکربندی بصری استفاده می کند تا استقرار و اصلاح سیاست های امنیتی را ساده و سریع کند. قابلیت های دید بالا و تشخیص بی‌درنگ به تیم‌های فناوری اطلاعات این امکان را می‌دهد تا قبل از اینکه سیستم حتی آنلاین شود، وضعیت امنیت شبکه را تعیین کنند و اطمینان حاصل کنند که هیچ آسیب‌پذیری در شبکه وجود ندارد.

دروازه اینترنت:

پیشگیری پیشرفته از تهدید با گزارش دهی قابل مشاهده

امنیت فایروال شبکه Sangfor NGAF از دو فناوری بازرسی محتوای عمیق و تجزیه و تحلیل رفتار حمله بهره می برد که یک گام فراتر از دستگاه های فایروال سخت افزاری سنتی است. ابزارهای گزارش‌دهی گرافیکی (بصورت رایگان ارایه می شود) به متخصصان فناوری اطلاعات کمک می‌کنند تا خطرات کسب و کار را شناسایی کرده و اقدامات فوری برای کاهش آسیب انجام دهند. Sangfor NGAF همچنین با استفاده از ویژگی‌های امنیت شبکه خود مانند Neural-X به طور موثر تهدیدهای پیشرفته را شناسایی می‌کند.

NGAF Firewall Product Models

1. 1518 Bytes UDP Packets.
2. NGFW is measured with Firewall, Bandwidth Management, IPS, Application Control.
3. Threat prevention is measured with Firewall, Bandwidth Management IPS, Application Control, Anti Virus.

1. 1518 Bytes UDP Packets.
2. NGFW is measured with Firewall, Bandwidth Management, IPS, Application Control.
3. Threat prevention is measured with Firewall, Bandwidth Management IPS, Application Control, Anti Virus.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید