ماهیت تهدید را شناسایی کنید و آن را سریع و انعطاف پذیر مدیریت کنید.

ویژگی ها و قابلیت های ابزار سانگفور EDR

 

Endpoint Secure فقط بدافزارها و APTها را شناسایی و مسدود نمی‌کند، بلکه بر روی شناسایی و پاسخ تمرکز می‌کند و آماده است تا در صورت وقوع یک نقض را مهار و کاهش دهد.

 

موارد استفاده

یکپارچه مدیریت امنیت نقطه پایانی و پاسخ

Endpoint Security مستقیماً با فایروال نسل بعدی Sangfor NGAF ادغام شده است و ارائه می دهد:

 • پاسخ در زمان واقعی بهتر به نقض بدافزار
 • شناسایی سریع و کاهش ارتباطات مخرب شرق به غرب (انتشار جانبی) و شمال به جنوب (فرماندهی و کنترل)
 • شناسایی جامع دارایی
 • سیاست های امنیتی مبتنی بر دارایی

پاسخ چند بعدی

 

آسیب پذیری برنامه ریزی شده یا بر اساس تقاضا و اسکن مطابقت با خط مشی امنیتی

نتایج اسکن آسیب پذیری، توصیه های پچ آموزنده، از جمله همبستگی تهدید جهانی را ارائه می دهد.

نظارت بر انطباق، پیکربندی امنیتی نقطه پایانی را با سیاست های سازمانی مقایسه می کند

ردیابی دارایی های سازمانی

جعبه ایمنی بدافزار در Endpoint Secure Manager برای تجزیه و تحلیل پویا

قابلیت Honeypot باج افزار Endpoint Secure Protect Agent

موارد استفاده

یکپارچه مدیریت امنیت نقطه پایانی و پاسخ

Endpoint Security مستقیماً با فایروال نسل بعدی Sangfor NGAF ادغام شده است و ارائه می دهد:

 • پاسخ در زمان واقعی بهتر به نقض بدافزار
 • شناسایی سریع و کاهش ارتباطات مخرب شرق به غرب (انتشار جانبی) و شمال به جنوب (فرماندهی و کنترل)
 • شناسایی جامع دارایی
 • سیاست های امنیتی مبتنی بر دارایی

حفاظت از باج افزار

Sangfor چندین راه حل باج افزار را برای انواع مختلف مشتریان ارائه می دهد. این یک راه حل ماژولار است که می تواند مطابق با نیازها و بودجه تنظیم شود و در عین حال به مشتری اجازه می دهد تا با افزایش نیازهای خود، اجزای اضافی را اضافه کند. به عنوان مثال، مشتری می تواند با Endpoint Secure شروع کند و بعداً در صورت نیاز یک نسخه پشتیبان NGAF یا HCI اضافه کند.

این راه حل امنیتی نقطه پایانی شامل مدیریت عملیات امنیتی مبتنی بر ابر با استفاده از Platform-X است که برای مشتریانی طراحی شده است که منابع و تخصص امنیتی محدودی دارند. با Platform-X، مشتری می‌تواند به راحتی تمامی محصولات امنیتی Sangfor را که حفاظت باج‌افزار آنها را تشکیل می‌دهند، مدیریت و نظارت کند.

حفاظت از نقطه پایانی مقرون به صرفه

 

Sangfor Endpoint Secure عملیات امنیتی و نگهداری را ساده می کند. می‌توانید به سرعت مجموعه‌های خط‌مشی را برای نقاط پایانی فردی یا گروه‌های بزرگ پیکربندی کنید. با استفاده از مدیریت ابری Sangfor’s Platform-X، هزینه کل مالکیت (TCO) را می توان تا 60 درصد در مقایسه با راه حل های دیگر کاهش داد. و ادغام با Sangfor NGAF می‌تواند زمان پاسخ‌دهی به نقض را تا ۴۰ درصد بهبود بخشد.

سیستم عامل‌ها

مجازی سازی

درباره Sangfor Endpoint Secure – EDR Tools

در آینده، امنیت نقطه پایانی سنتی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد، باید اصلاح و به روز شود، به خصوص در دنیای شرکت ها. با بدافزار چند شکلی که امروزه تقریباً در تمام حملات مورد استفاده قرار می‌گیرد، راه‌حل‌های امنیتی ارائه شده که به شناسایی و پاسخ‌دهی کمک می‌کنند، به سادگی از حد قابل قبولی برخوردار نیستند.

با در نظر گرفتن این موضوع، انتظار می‌رود که تقاضا برای امنیت نقطه پایانی در آینده نزدیک افزایش یابد زیرا پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که خسارات ناشی از حملات و جرایم امنیت سایبری قرار است در سال 2021 به 6 تریلیون دلار برسد. پیاده سازی ابزارهای EDR برای افزایش امنیت و حفاظت گسترده تر خواهد بود. همچنین کمک زیادی به شناسایی و پاسخ به حملات احتمالی در آینده خواهد کرد و آن را به یک راه حل امنیتی ایده آل تبدیل می کند.

از آنجایی که امنیت نقطه پایانی نقش بیشتری را ایفا می کند و اکنون بیش از هر زمان دیگری اهمیت فوق العاده ای دارد، وجود ابزارهای EDR مناسب برای مبارزه با حملات امنیت سایبری ضروری اس Sangfor Endpoint Secure.  بهترین راه حل امنیتی نقطه پایانی موجود است و تضمین می کند که هر گونه تهدید امنیتی به سرعت و به طور موثر مهار می شود. این به اوج خود می رسد که دنیای شرکت ایمن تر و بهتر محافظت می شود.

در حالی که ایمنی یکی از ویژگی‌های ضروری Sangfor Endpoint Secure است، اما به همین جا ختم نمی‌شود، زیرا بالاتر از وظیفه‌ای است که نهایت حفاظت سایبری را ارائه می‌کند. خواه این کار متوقف کردن هکرها در مسیر آنها باشد یا زمینه سازی برای جلوگیری از باج گرفتن، Sangfor Endpoint Secure راه را برای فردایی امن تر هموار می کند.

Sangfor EDR یکی از ابزارهای Cyber Forensics Tools است

 • متخصصان فناوری اطلاعات می‌توانند هرگونه نقض قبلی را بررسی کنند تا درک بهتری از سیستم‌های امنیتی موجود داشته باشند
 • ابزارهای پیگیری قانونی همچنین می توانند برای ردیابی تهدیدهای کشف نشده یا پنهان در سیستم مانند بدافزار استفاده شوند.

روی هر سیستم عاملی کار می کند

 • Sangfor Endpoint Secure با قابلیت استفاده در چندین سیستم عامل، ابزارهای برتر EDR را برای امنیت، حفاظت، تشخیص و پاسخ ارائه می‌کند. می توان از آن در سیستم عامل های ویندوز و لینوکس استفاده کرد.

مجازی سازی برای هر سرویس ابری

 • به عنوان یک راه حل امنیتی نقطه پایان مجازی، Sangfor Endpoint Secure در بسیاری از سرویس های ابری از جمله Tencent Cloud و Alibaba Cloud استفاده می شود.

سوابق موفقیت اثبات شده

 • سانگفور حملات امنیت سایبری را با موفقیت حل کرده یا اقداماتی را برای جلوگیری از وقوع آنها برای برخی از بزرگترین شرکت‌های جهان مانند کوکاکولا اجرا کرده است. برای بینش عمیق تر در مورد قابلیت های امنیت، حفاظت، تشخیص و پاسخ Sangfor در نقطه پایانی، لطفا داستان های موفقیت بالا را بخوانید.
 • همچنین می‌توانید ویدیوهایی را تماشا کنید که عملکردها و عملکردهای راه‌حل امنیتی EDR Sangfor را به بهترین شکل توصیف می‌کنند.

 

لطفا بروشور و برگه اطلاعات را دانلود و به اشتراک بگذارید و برای درک بهتر با همکاران خود به اشتراک بگذارید. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.