امنیتی متناسب با سازمان شما

Juniper Next-Generation Firewall (NGFW) مجموعه ای از خدمات دفاع سایبری را برای کاهش سطح حمله شما در محیط چالش برانگیز امروزی فراهم می کند. با فایروال SRX، خدمات NGFW با خیال راحت اجازه اجرای برنامه های مهم را می دهند و از ورود بدافزار پیشرفته به شبکه شما جلوگیری می کنند. سرویس های امنیتی ما که در همه سیستم عامل های SRX موجود است، سطح حمله را در زمان واقعی کاهش می دهند و مجرمان اینترنتی را متوقف می کنند قبل از اینکه بتوانند دفاعیات سازمان شما را نقض کنند.

ویژگی ها

قابلیت مشاهده و کنترل برنامه پیشرفته

می توانید برنامه های در حال اجرا در شبکه خود را بدون در نظر گرفتن پورت، پروتکل و رمزگذاری شناسایی کنید. این قابلیت دید به شما امکان می دهد تا بلافاصله برنامه های اجتناب ناپذیر را در فایروال SRX مسدود کنید.

محافظت از تهدیدات جامع

دفاع پیشرفته و نسل بعدی را در برابر تهدیدات شناخته شده و ناشناخته با مجموعه ای جامع از سرویس های امنیتی لایه ای هم در داخل و هم در فضای ابر ارائه می دهد. همه سری SRX برای انعطاف پذیری، مقیاس پذیری و در دسترس بودن برای ایجاد امنیت در مراکز داده یا لبه سازمانی در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات ساخته شده اند.

پشتیبانی برنامه تو در تو

می توانید برنامه های جاسازی شده در پروتکل های مشترک شبکه مانند ترافیک HTTP یا HTTPS را به طور دقیق شناسایی کنید. این قابلیت همچنین امکان مشاهده و کنترل دقیق برنامه های پنهان شده در ترافیک SSL رمزگذاری شده را فراهم می کند.

سیاست های کاربر و نقش محور

ادغام دقیق با Microsoft AD و LDAP به شما امکان می دهد سیاست های امنیتی مبتنی بر کاربر و نقش را تنظیم و اعمال کنید. تنظیم سیاست ها ساده تر و ایمن تر می شود، زیرا تعداد سیاست های مورد نیاز برای محاسبه موقعیت کاربر، آدرس IP و غیره را کاهش می دهید.

بازرسی SSL

رمزگشایی خطی و بازرسی از اتصالات لایه سوکت های امنیتی ورودی و خروجی (SSL) در فایروال SRX، دید و محافظت در برابر تهدیدهای جاسازی شده در ترافیک رمزگذاری شده SSL را فراهم می کند.

حداکثر عملکرد و مقیاس

با عملکرد و مقیاس پذیری بی نظیر، حجم زیاد جلسات و اتصال انعطاف پذیر در مقیاس بزرگ، با عملکرد تأخیر بسیار کم تا 1 Tbps، از عملکرد سریع، ایمن و بسیار در دسترس مرکز داده و عملکردهای سازمانی پشتیبانی می کند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید