حفاظت در برابر تهدیدات با دید خودکار برای جلوگیری از حملات

fortigate

FortiGate NGFW: فایروال های سازمانی

NGFW های FortiGate شبکه های مبتنی بر امنیت را فراهم می کنند و قابلیت های امنیتی پیشرو در صنعت مانند سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) ، فیلتر وب ، بازرسی لایه سوکت های امن (SSL) و حفاظت خودکار از تهدید را تلفیق می کنند. NGFW های Fortinet نیازهای عملکردی بسیار گسترده ، معماری ترکیبی فناوری اطلاعات را برآورده می کنند و به سازمان ها امکان می دهند پیچیدگی را کاهش دهند و خطرات امنیتی را مدیریت کنند.

NGFW های FortiGate با استفاده از آزمایشگاه های FortiGuard هدایت شده توسط هوش مصنوعی (AI) ساخته شده و با بازرسی با عملکرد بالا هم از ترافیک ساده و هم از ترافیک رمزگذاری شده (از جمله آخرین استاندارد رمزگذاری صنعت TLS 1.3) ، تلاش می کنند تا از تهدیدهای در حال گسترش جلوتر بمانند.

NGFW های FortiGate ترافیک ورودی و خروجی شبکه را بازرسی می کنند. این بازرسی ها با سرعت، مقیاس و عملکرد بی نظیری اتفاق می افتند و از باج افزار گرفته تا حملات DDoS را بدون افت تجربه کاربر یا ایجاد خرابی زیاد، جلوگیری می کنند.

NGFW های FortiGate به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ساختار یکپارچه امنیتی Fortinet، می توانند در یک مجموعه جامع امنیتی Fortinet و همچنین با راهکار های امنیتی ثالث در یک محیط چند وجهی ارتباط برقرار کنند. برای افزایش سرعت عملیات و پاسخ، آنها از هوش تهدیدات مشترک برخوردار هستند و وضعیت امنیتی و گردش کار خودکار را بهبود می بخشند.

ویژگی ها و مزایا

دید کامل

نقاط کور کنترل نشده را با بازرسی SSL از تمام جریان های رمزگذاری شده ، از جمله TLS 1.3 حذف کنید

محافظت در برابر تهدید

بهترین در صنعت با حفاظت خودکار در برابر تهدیدات

ادغام یکپارچه امنیتی

به طور هوشمند اطلاعات تهدید را در کل سطح حمله دیجیتال به اشتراک بگذارید تا محافظت سریع و خودکار صورت گیرد

مرکز مدیریت پارچه

یک کنسول اتوماسیون برای مدیریت، تنظیم و تجزیه و تحلیل

اثربخشی امنیتی معتبر

به روزرسانی اطلاعات تهدیدات به طور مستقل و مداوم، محافظت قوی در برابر حملات شناخته شده و ناشناخته را ایجاد می کند

Fortinet به عنوان یک رهبر در مربع جادویی Gartner در حوزه فایروال های شبکه شناخته می شود | NGFW

Fortinet به عنوان یکی از رهبران در میان 18 فروشنده موجود در گزارش Gartner Magic Quadrant for Network Firewalls برای سال 2019 شناخته شده است.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید