ESET محصولات جدید Telco و ISP را راه اندازی می کند

ESET محصولات جدید Telco و ISP را راه اندازی می کند

ESET، پیشرو جهانی در امنیت سایبری، مجموعه جدیدی از محصولات را برای صنعت ارائه دهنده خدمات مخابراتی و اینترنت (Telco و ISP) با هدف ارائه حفاظت گسترده از مصرف کنندگان اعلام کرده است. جرایم سایبری یک مشکل بدون مرز است و تله متری ESET نشان می دهد که حجم حملات سایبری در حال افزایش است و گرایش به حملات علیه تلفن های هوشمند دارد. ESET تصمیم گرفته است از فناوری های پیشرو خود برای ایجاد راه حل های خاص صنعت برای کمک به مبارزه با این تهدیدات استفاده کند.

تصور کنید امنیت اینترنت با یک کلیک قابل دسترسی است. در ESET، ما همیشه محصولاتی را با در نظر گرفتن مشتریان خود توسعه می دهیم و با ارائه ESET NetProtect، راه حلی با کاربری آسان و زیبا را نه تنها برای پیشروان صنعت در بخش مخابرات و ISP، بلکه برای مصرف کنندگانی که ماریا ترنکوا، معاون بخش مصرف کننده و اینترنت اشیا ESET گفت: کاربران نهایی واقعی محصولات ما. ما خود و فناوری‌هایمان را نگهبانان پیشرفتی می‌بینیم که فناوری دیجیتال آن را قادر می‌سازد و هدف ما ارائه امنیت دیجیتال مؤثر است که مصرف‌کنندگان را در هر لحظه و در هر احتمال ایمن نگه دارد.»

درباره محصولات جدید ESET NetProtect

پیشنهاد جدید شامل ESET NetProtect for Mobile و ESET NetProtect for Mobile Advanced است که امنیت را از طریق شبکه های تلفن همراه ارائه می کند و ESET NetProtect for Home Advanced که به ایمن کردن اتصالات شبکه ثابت کمک می کند. این دستگاه‌های مشتری متصل به شبکه‌های Telco و ISP (ثابت یا موبایل) را در برابر دامنه‌های وب مخرب یا دسته‌های دامنه مانند بدافزار، فیشینگ و محتوای ناخواسته بالقوه محافظت می‌کنند. با ESET NetProtect Advanced (ثابت یا موبایل)، والدین همچنین از طریق فیلتر محتوای وب کنترل کامل فیلترهای فرزندان خود را دارند. پورتال مدیریت برای کاربران نهایی به آنها امکان می دهد تنظیمات ESET NetProtect دستگاه های متصل خود را مدیریت کنند، لیست سفید و لیست سیاه دامنه خود را مدیریت کنند و گزارش های امنیتی تولید کنند. گزارش‌های امنیتی به کاربران بینشی درباره نحوه محافظت ESET از دستگاه‌هایشان و اطلاعات خلاصه‌ای درباره تهدیدات شناسایی شده، صفحات وب مسدود شده و موارد دیگر می‌دهد.

به لطف ادغام آسان در سرویس‌های شبکه تلفن و ISP و فرآیندهای فعال‌سازی موجود، راه‌حل‌های سطح شبکه نیازی به نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه‌های کاربر نهایی که با Android و iOS سازگار هستند، ندارند. راه حل ها به عنوان فعال سازی خدمات با یک کلیک از ارائه دهنده اینترنت مورد اعتماد کاربران ارائه می شوند و به طور خودکار از هر دستگاه متصل محافظت می کنند. امنیت متناسب با نیازهای مشتریان با ارائه پوشش پشتیبانی قوی از مشتریان و شرکای محلی همراه با حفاظت جامع که یک گام جلوتر از تهدیدات آنلاین از طریق اولین دسترسی ESET به مجموعه منحصربه‌فردی از بدافزار شناسایی شده و در یک شبکه جهانی تحقیق و توسعه ادغام شده است، تضمین می‌شود. مراکز

ESET متعلق به کارشناسان امنیت سایبری، معماران فناوری مبتنی بر علم و برنده جوایز آن است. محصولات ESET با حضور در بیش از 200 کشور در سراسر جهان و 13 مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان، به بیش از 400000 مشتری تجاری خود آرامش خاطر را ارائه می دهد که منافع آنها همیشه محافظت می شود. ESET همچنین به محافظت از فروشگاه Google Play کمک می کند و میلیون ها مشتری در سراسر جهان به آن اعتماد دارند.

ترجمه:
پیشگامان تجارت امن ایرانیان

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.