ARCON – مدیریت دسترسی ممتاز نقطه پایانی

ARCON – مدیریت دسترسی ممتاز نقطه پایانی

به طور سنتی، دسترسی ممتاز در درجه اول به مجموعه کوچکی از مدیران داده می شد که به انجام کارهای تعمیر و نگهداری و ارتقاء نیاز داشتند، عمدتاً شبکه های محلی محلی یا دستگاه های نقطه پایانی. در برخی موارد، کارمندان ارشد ممکن است حقوق دسترسی بالایی برای وظایف خاص داشته باشند.

با این حال، در بحبوحه تغییر اخیر به یک مدل کاری ترکیبی ناشی از همه‌گیری و برخی عوامل دیگر، شرکت‌ها خواستار راه‌حل‌هایی هستند که می‌تواند به IT و کارکنان امنیتی کمک کند تا به طور یکپارچه ارتفاع ممتاز را در نقاط پایانی مدیریت کنند – خواه از یک دفتر کار، خانه، تلفن همراه کار کنند. دستگاه یا هر مکان از راه دور دیگری.

موارد استفاده مدیریت دسترسی ممتاز اکنون در کل سازمان ها گسترش یافته است و کاربران نیازمند دسترسی مبتنی بر وظیفه و گردش کار به داده ها، خدمات و برنامه های موجود در سیستم های قدیمی و زیرساخت های مبتنی بر چند ابر هستند. و به طور فزاینده ای، مدیران، کاربران و متخصصانی مانند تیم DevOps به دنبال دسترسی از یک دستگاه نقطه پایانی هستند که ممکن است توسط خود سازمان صادر نشده باشد.

در نتیجه، امنیت فناوری اطلاعات و مدیریت ریسک نیاز فوری به راه حلی دارد که بتواند:

  • ایجاد چارچوبی برای مدیریت کاربران نهایی
  • دسترسی کاربران نهایی به برنامه هدف را بر اساس اصل به‌موقع افزایش دهید.
  • از اصل کمترین امتیاز اطمینان حاصل کنید
  • پروفایل‌های رفتاری پایانی مشکوک را به‌صورت هم‌زمان شناسایی کنید
  • دسترسی دقیق به برنامه ها را ارائه دهید

در این دیدگاه اجرایی، تحلیلگر ارشد، پل فیشر، از KuppingerCole Analysts AG. بینش عمیقی در مورد چرایی اهمیت مدیریت امتیاز پایانی ارائه می دهد و تجزیه و تحلیل دقیقی از ARCON و راه حل مدیریت امتیاز پایانی ارائه می دهد.

ترجمه:
پیشگامان تجارت امن ایرانیان

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.