کسب جایزه محصول برتر AV-Test توسط Sangfor Endpoint Secure

کسب جایزه محصول برتر AV-Test توسط Sangfor Endpoint Secure

Sangfor Technologies با خوشحالی اعلام می کند که Sangfor Endpoint Secure جایزه “برترین محصول” را توسط AV-Test، یک سازمان مستقل برجسته و متخصص در ارزیابی محصولات امنیت فناوری اطلاعات، دریافت کرده است.

در آخرین آزمایش بهترین نرم افزار آنتی ویروس ویندوز برای کاربران تجاری، AV-Test به طور مداوم 18 محصول محافظت از نقطه پایانی را طی ماه های جولای و آگوست 2023 ارزیابی کرد. Sangfor Endpoint Secure یکی از شش محصولی بود که در سه دسته تست شده محافظت، عملکرد، به حداکثر امتیاز دست یافت. و قابلیت استفاده

نتایج تست ایمن Sangfor Endpoint

حفاظت

در رده حفاظت، Sangfor Endpoint Secure تحت آزمایش‌های دقیقی قرار گرفت که تهدیدات دنیای واقعی را منعکس می‌کرد. AV-Test از دو مرحله برای ارزیابی قابلیت های حفاظتی استفاده کرد. مرحله اول بر محافظت در برابر حملات 0 روزه بدافزار از طریق اینترنت، از جمله تهدیدات وب و ایمیل متمرکز بود. مرحله دوم شناسایی بدافزارهای گسترده و رایج کشف شده در 4 هفته گذشته را ارزیابی کرد.

Sangfor Endpoint Secure در هر دو مرحله عالی بود و در جولای 100% و در ماه آگوست 99.4% در برابر حملات بدافزار 0 روزه به دست آورد، در مقایسه با میانگین صنعتی 99.7%. همچنین در شناسایی بدافزارهای گسترده و رایج تازه کشف شده به نمرات عالی دست یافت.

این نتایج تأیید می کند که Sangfor Endpoint Secure در برابر تهدیدات جدید و ناشناخته بسیار مؤثر است. این محصول دارای تجزیه و تحلیل رفتاری پیشرفته است و با شناسایی بدافزار Sangfor Engine Zero AI و هوش تهدید Sangfor Neural-X یکپارچه شده است. این ویژگی‌ها آن را قادر می‌سازد تا بدافزار جدید را بدون تکیه بر امضاهای شناخته شده شناسایی کند، و آن را در منظره‌ای که انواع بدافزارهای جدید به طور مداوم در حال ظهور هستند، بسیار سازگار می‌سازد.

کارایی

Performance مقوله دیگری بود که Sangfor Endpoint Secure در آن برجسته بود. AV-Test تأثیر محصولات امنیتی را بر سرعت سیستم در حین انجام عملیات روزمره مانند راه اندازی وب سایت ها و برنامه ها، دانلود و نصب برنامه ها و کپی کردن فایل ها ارزیابی کرد.

Sangfor Endpoint Secure یا در تمام جنبه‌های آزمایش‌شده با میانگین صنعت مطابقت داشت یا عملکرد بهتری داشت و ثابت می‌کرد که امنیت قوی نباید به قیمت عملکرد و بهره‌وری سیستم تمام شود.

قابلیت استفاده

از نظر قابلیت استفاده، Sangfor Endpoint Secure بر روی توانایی آن برای جلوگیری از هشدار نادرست، شناسایی و مسدود کردن رفتارهای مشروع آزمایش شد. در طول دو ماه آزمایش، محصول هیچ آلارم کاذب، تشخیص یا انسدادی را در تمام رفتارهای آزمایش شده ثبت نکرد.

این سطح از دقت به ویژه قابل توجه است زیرا وقفه های کاربران را به حداقل می رساند و عملکرد روزانه روان را تضمین می کند. این نتایج تا حد زیادی به قابلیت تشخیص پیشرفته Endpoint Secure نسبت داده می شود، همانطور که قبلاً در دسته حفاظت ذکر شد.

برای خواندن نتایج آزمایش اصلی، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید:
https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-10/august-2023/sangfor-endpoint-secure-protect-3.2- 232415

آشنایی با Sangfor Endpoint Secure

Sangfor Endpoint Secure یک محصول امنیتی نقطه پایانی جامع است که تشخیص نقطه پایانی و پاسخ (EDR) را با یک پلت فرم محافظت نقطه پایانی (EPP) در یک راه حل یکپارچه ترکیب می کند. Endpoint Secure حفاظت سرتاسری از نقاط پایانی قبل، حین و بعد از حملات را ارائه می دهد. مکانیسم‌های پیشگیری خطرات و آسیب‌پذیری‌ها را قبل از حمله کاهش می‌دهند، مکانیسم‌های شناسایی فعال و غیرفعال تهدیدها را در طول حملات شناسایی و مسدود می‌کنند، و مکانیسم‌های اصلاح تهدیدات باقی‌مانده را ریشه کن می‌کنند و از تحقیقات پزشکی قانونی پس از حمله پشتیبانی می‌کنند.

Sangfor Endpoint Secure همچنین دارای قابلیت‌های نوآورانه ضد باج‌افزار، از جمله اولین و تنها هانی‌پات باج‌افزار endpoint در جهان است. این به سرعت فرآیند رمزگذاری باج افزار را شناسایی و خاتمه می دهد و آسیب سیستم را به حداقل می رساند. برنامه کنترل رمزگذاری نیز شناسایی شده و در سایر سیستم‌های آلوده قرار گرفته است، که امکان «کشتن با یک کلیک» را فراهم می‌کند که تنها با یک کلیک ماوس، باج‌افزار شناسایی‌شده را در سراسر سازمان از بین می‌برد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.