هوشیار باشید، جلوتر از دشمنان خود بمانید.

در شرایط در حال تحول مکان‌های کار دورافتاده و حملات پیچیده

هر ضعفی می‌تواند به نفع دشمنان باشد.

– بدافزار دانلود شده از وب سایت مخرب یا ایمیل های اسپم شده.

– اعتبار کاربران نقطه پایانی از طریق حملات brute-force به خطر افتاده است.

– استفاده از مرور VPN برای دسترسی به فایل های تورنت بدون نظارت انجام می شود.

– نشت داده های محافظت شده از کسب و کار و حریم خصوصی توسط کارمند.

– استفاده از Wi-Fi عمومی برای برنامه های تجاری با استفاده از داده های حساس.

صرفاً تکیه بر هر گونه حفاظت لایه ای خاص مانند EDR، IDS/IPS، SIEM، SOAR یا امنیت شبکه، پوشش مناسبی برای دارایی های حیاتی که کسب و کار شما به آنها متکی است، ارائه نمی کند. AiXDR Seceon تلفیقی از همه این لایه‌های محافظ است که به صورت ارگانیک با سرعت تجزیه و تحلیل بلادرنگ، نظارت عمیق دفاعی و مدل‌های تهدید تطبیقی پویا که توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شوند، ساخته شده‌اند.

aiXDR Seceon فضاهای خاکستری و سفید را از بوم امنیت سایبری خارج می‌کند و چیزی را برای حدس زدن، رها کردن یا سرنوشت باقی نمی‌گذارد که آن را به یک ابزار واقعی برای محافظت چند لایه در برابر تهدیدها، حملات، سازش‌ها و سوء استفاده‌ها تبدیل می‌کند.

هوش مصنوعی، ML و DTM قدرتمند برای جلوگیری از حوادث

از مزایای یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و مدل‌های تهدید پویا بهره ببرید، زیرا هشدارها پیشگیرانه با امتیازهای اطمینان ایجاد می‌شوند.

شواهد غنی و مرتبط به دست آمده از منابع مختلف

با ترکیبی از عوامل سبک وزن و فناوری‌های بدون عامل، شواهدی از فرآیند مشکوک، تاکتیک‌های اجرایی مضر، تاکتیک‌های اجتنابی، فعالیت‌های بازیابی و موارد دیگر را کشف کنید.

امنیت جامع برای دارایی های دیجیتال شما

با شاخص‌های تهدید یکسان شده در سراسر IT، OT و IoT، که به لحاظ بافتی با هوش تهدید، ناهنجاری‌های رفتاری و ارزیابی آسیب‌پذیری غنی شده‌اند، ایمن شوید.

مقایسه ویژگی‌های محصولات

MITER ATT&CK – تاکتیک ها و تکنیک ها

دیدی تلفیقی از تاکتیک‌ها و تکنیک‌های اتخاذ شده توسط دشمنان را به دست آورید که در تکنیک‌های فرعی و شاخص‌های تهدید ترسیم شده‌اند که جزئیات دقیقی در مورد رویدادهای اساسی لازم برای شکار تهدیدات را ارائه می دهند.

میزبان های EDR، تله متری و خلاصه فعالیت

تمام نقاط پایانی – ویندوز، لینوکس و macOS – چه آنلاین یا آفلاین، با تله متری، شبکه (IP، آداپتورها) و خلاصه فعالیت ها بر اساس رویدادهایی که در بین فایل ها، فرآیندها، سوکت ها، اسکریپت های پوسته و شبکه را شامل می شود، مشاهده کنید.

تجزیه و تحلیل رفتار کاربر

رفتار کاربر خود را سریع درک کنید – از ورود غیرعادی و دسترسی به فایل گرفته تا فعالیت احتمالی تهدید داخلی و حمله Brute Force.

Network Anomaly Detection

Brute Force Attacks

Malware Detection

Data Breach Detection

Vulnerability Exploits

Insider Threat

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید