شناسایی و رفع تهدید پیشرفته

مشکل راه حل های سنتی SIEM

– قوانین همبستگی عمدتاً عمومی هستند و در نتیجه منجر به مشاهده درصد بالایی از اعلان های مثبت و منفی کاذب می شود.

– اتکای شدید به داده‌های استاتیک (گزارش‌های رویداد) در راهکارهای سنتی SIEM شاخص‌های کلیدی سازش را برای شناسایی و پاسخ زودهنگام تهدیدات از دست می‌دهد.

– تجزیه و تحلیل رفتاری مبتنی بر هویت کاربر، جریان شبکه و برنامه ها وجود ندارد و در نتیجه هشدارهای نیمه تمام با زمینه ناقص ایجاد می شود.

– داده‌های Threat Intelligence برای غنی‌سازی تجزیه و تحلیل در نظر گرفته نمی‌شوند لذا بدافزارهایی که قبلاً شناسایی نشده اند گریزان باقی می‌ماند.

۵۶٪

زمان واکنش به حملات سایبری افزایش یافته است.

۸ میلیون دلار

میانگین هزینه نفوذ در داده ها در ایالات متحده بوده است.

۵۱٪

از سوء استفاده‌ها و بدافزارها از سیستم‌های تشخیص نفوذ فرار کردند.

تهدیدات شناخته شده و ناشناخته در دارایی های دیجیتال خود را

در محل، ابر یا از راه دور قبل از تبدیل شدن به حوادث بزرگ، بگیرید و خنثی کنید.

وضعیت امنیتی سالم مستلزم دید همه جانبه از تهدیدات سایبری، سوء استفاده ها و حملاتی است که دارایی های IT شما را می توانند هدف قرار دهند. Seceon aiSIEM فهرست معتبری از شاخص‌های تهدید، رویدادهای مرتبط و جریان‌های ترافیک شبکه، غنی‌شده با اطلاعات تهدید، ناهنجاری‌های رفتاری، بافت تاریخی و نتایج اسکن آسیب‌پذیری را به هم متصل می‌کند. در نتیجه، هشدارهای بسیار مؤثر و منسجم بدون هیچ گونه مشکل و پاسخگویی سریع نیمه خودکار یا خودکار به موقع ارایه می دهد.

سریع پاسخ دهید خسارت را محدود کرده و ریسک را مدیریت کنید.

aiSIEM Seceon رویکرد کاملاً متفاوتی را برای امنیت سایبری اتخاذ می‌کند، و تضمین می‌کند که از مشکلات SIEM های سنتی جلوگیری می‌شود و در عین حال شرکت‌ها را برای مقابله با چالش‌های ناشی از بردارهای تهدید، تکنیک‌ها و تاکتیک‌های نوظهور توانمند می‌سازد.

انطباق بر اساس تقاضا و مقیاس

همیشه در جریان و آگاه باشید و با بررسی و تعادل‌های انطباق با مقررات آگاه باشید، حتی زمانی که تجارت شما با کاربران، دارایی‌ها و ردپای دیجیتالی رشد می‌کند.

کارایی بالا در تشخیص تهدید

دردسرهای عملیاتی را با استفاده از تجزیه و تحلیل بهینه و خودکارسازی، به شدت کاهش دهید تا فقط هشدارهای مهم را دریافت نمایید و موارد مثبت کاذب را حذف کنید.

خروجی کیفی بهبود یافته

تضمین‌هایی را از هشدارهای پشتیبانی شده توسط شاخص‌های سازش معتبر (IOC) و پاسخ فوری دستی یا خودکار بیابید.

داشبورد هشدارها

یک نمای سریع با نمایش رنگی از هشدارهای مهم و اصلی، همراه با وضعیت  کاربران و میزبان ها دریافت کنید – به تفکیک میزان شدت و اطمینان (امتیاز).

هشدارها و نشانگرهای تهدید

ماهیت هشدارها و شاخص‌های تهدید اساسی، از جمله دارایی‌ها و کاربران تحت تأثیر را درک کنید. برای بررسی ویژگی‌های رویداد یا جریان شبکه (IP منبع، IP مقصد، نوع رویداد، مهر زمانی، نام فرآیند و غیره) می توانید با کلیک بر هریک اطلاعات بیشتر را دریافت نمایید.

رویدادهای پرطرفدار

میتوانید نگاهی سریع به شاخص‌های تهدید در حال تحول و تعداد رخدادها در یک دوره زمانی بیندازید – به ترتیب زمانی با توجه به سطح شدت و امتیاز میزان اطمینان هر رویداد دسته بندی می‌شوند.

Network Anomaly Detection

Brute Force Attacks

Malware Detection

Data Breach Detection

Vulnerability Exploits

Insider Threat

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید