ماژول ZECURION DISCOVERY: نگه داشتن داده ها در نظم

ماژول ZECURION DISCOVERY: نگه داشتن داده ها در نظم

درک اینکه چه دارایی هایی دارید و کجا آنها را ذخیره می کنید، امری اساسی است. ذخیره سازی آشفته داده های ضروری یا دور از توجه نگه داشتن آنها باعث می شود نقض داده ها فقط یک سؤال زمان باشد. Zecurion DLP Discovery ابزارهایی را در اختیار شما می‌گذارد که برای یافتن فایل‌های حساس به‌طور نامناسب ذخیره‌شده و قبل از از بین رفتن یا سرقت داده‌هایتان اقدام کنید.

Zecurion Discovery چه کاری انجام می دهد؟

Discovery دایره کاملی از فعالیت‌ها را برای ایمن نگه داشتن داده‌های حساس شما در شبکه یا نقاط پایانی فراهم می‌کند. عملکرد ماژول را می توان به عنوان چهار مرحله آسان توصیف کرد: پیدا کردن، طبقه بندی، واکنش نشان دادن و ایجاد گزارش.

Zecurion Discovery داده‌ها را در یک نقطه پایانی شناسایی می‌کند و آن را با بیش از 10 فناوری اختصاصی طبقه‌بندی می‌کند. سپس، راه حل بررسی می کند که آیا خط مشی های ذخیره سازی نقض شده است یا خیر. اگر مشکلی وجود داشته باشد، نرم افزار اعلان ارسال می کند، اطلاعات را در نقطه پایانی منتقل می کند یا حتی حذف می کند. گزارش این مورد در کنسول یکپارچه Zecurion Reports در دسترس خواهد بود.

این ماژول به چه شکل کار میکند؟

Zecurion Discovery داده‌ها را از همه منابع – رایانه‌های شخصی، لپ‌تاپ، سرورها، دستگاه‌های خارجی، ذخیره‌سازی جمع‌آوری می‌کند. ماژول می‌تواند رایانه‌های شخصی و سرورها را اسکن کند و از مجموعه‌ای چشمگیر از فناوری‌های تشخیص محتوا، از جمله الگوها، عبارات منظم و اثر انگشت دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

نصب، تجزیه و تحلیل، تشخیص خطرات و تصمیم‌گیری به لطف خط‌مشی‌ها و فهرست‌های یکپارچه که با سایر ماژول‌های DLP همسو هستند، آسان است.

نکات تنظیم Zecurion Discovery

  • تمام مکان‌های ذخیره‌سازی داده‌های ممکن، از جمله عوامل نقطه پایانی را اسکن کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام داده های ذخیره شده در نقاط پایانی شناسایی شده است.
  • فرکانس و واحدهای اسکن Discovery را متناسب با نیازهای خاص خود سفارشی کنید. اسکن های Discovery را هر چند وقت یکبار یا به ندرت که دوست دارید پیکربندی کنید و برنامه ای را که برای سازمان شما مناسب است سفارشی کنید. می توانید اسکن های روزانه، هفتگی یا ماهانه را پیکربندی کنید و واحدهای سازمانی یا نقاط پایانی خاصی را برای اسکن تعیین کنید.
  • فایل‌ها را در زمان واقعی آنالیز کنید که کپی یا ذخیره می‌شوند تا موارد نقض خط‌مشی را شناسایی کنید. علاوه بر اسکن‌های برنامه‌ریزی‌شده، Zecurion Discovery همچنین می‌تواند فایل‌ها را در زمان کپی یا ذخیره آن‌ها در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کند تا فوراً موارد نقض خط‌مشی را شناسایی کند.
  • قوانین تشخیص جهانی را به عنوان خط مشی های DLP تعیین کنید. با استفاده از تمام تکنیک‌های تشخیص محتوای موجود و قوانین زمینه، می‌توانید خط‌ مشی‌های DLP جهانی ایجاد کنید تا مدیریت را ساده و سرراست کنید.
  • تهدیدهای پیچیده را با اسکن Microsoft Exchange شناسایی کنید، حتی اگر اطلاعات محرمانه در پیش نویس ذخیره شده باشد اما هرگز ارسال نشده باشد. Zecurion DLP Discovery می تواند به تشخیص سناریوهایی که ممکن است تشخیص Traffic Control را دور بزند کمک کند. اگر یک کاربر مخرب ایمیلی با اطلاعات محرمانه ایجاد کند و آن را در پوشه Drafts ذخیره کند، سپس پیام را از سرویس گیرنده وب Outlook دانلود کرده و آن را حذف کند، در واقع هرگز «ارسال نمی‌شود». Discovery همچنان این فعالیت را شناسایی خواهد کرد.
  • به کاربران و مدیران امنیتی در صورت وقوع نقض خط مشی هشدار دهید. Zecurion Discovery می‌تواند هشدارهایی را مستقیماً برای کاربران و افسران امنیتی در صورت وقوع نقض خط‌مشی ارسال کند تا از واکنش سریع و واکنش سریع حادثه اطمینان حاصل کند.

ترجمه:
پیشگامان تجارت امن ایرانیان

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.