بهترین فروشنده SIEM هوشمند

بهترین فروشنده SIEM هوشمند

بهترین SIEM هوشمند (‏مدیریت اطلاعات امنیتی و رویدادها) ‏ابزاری است که ارائه‌دهنده امنیت سایبری از آن برای تحلیل بلادرنگ هشدارهای امنیتی تولید شده توسط سخت‌افزار و برنامه‌های شبکه استفاده می‌کند تا به کارشناسان دیدی جامع از پشتیبانی، شناسایی و رسیدگی به حملات سایبری ارائه دهد.

پیدا کردن بهترین فروشنده SIEM هوشمند برای شرکت شما، یک حرکت عالی در راستای ایمن کردن اطلاعات و افراد شماست. ابزار SIEM کمپانی Seceon، یک استراتژی امنیت سایبری مدرن به همراه داده‌های تلفیقی از منابع متعدد برای شما فراهم می‌کند. ما به ارائه خدمات ثابت و با کیفیت که شما انتظار دارید اعتقاد داریم.

ابزارهای SIEM به شما کمک می‌کنند تا با دسترسی و قابلیت دید بهتر در شبکه‌ها و مقیاس پذیری بالا، گزارش انطباق را ساده کنید. امروزه، حملات سایبری بسیار رایج تر از آن چیزی هستند که بتوان آن ها را درک نمود. با داشتن بهترین فروشنده SIEM هوشمند، نقض امنیت را با امنیت فعال کاهش می‌دهید.

شرکت Seceon به واسطه یک راه‌حل مقرون‌به‌صرفه و جامع، این امر را ممکن می‌سازد. پلت فرم مدیریت تهدید باز Seceon، تهدیدها را در زمان واقعی شناسایی و حذف می‌کند. این ابزار برای سازمان‌ها با هر اندازه یا تخصص امنیتی مناسب است.

برای مثال، SIEM یک فولاد سطح بالا است که با آخرین ویژگی‌های امنیتی ساخته شده‌است و از ساختمان‌های شما در برابر دزدها و دیگر تهدیدات احتمالی در اینترنت محافظت می‌کند.

تنها تفاوت در اینجا این است که همه چیزدر شبکه‌ها و در لایه امنیتی در حال رخ دادن است. برخی از نمونه‌های امنیت سایبری شامل فایروال ها، رمزگذاری با آخرین سطح و پشتیبانی برای امنیت اطلاعات شما هستند.

در اینجا فواید انتخاب بهترین فروشنده SIEM هوشمند برای شرکت شما آورده شده است:

از بین بردن نقاط کور

SIEM تمام اطلاعات امنیتی و حوادث را در یک سیستم واحد جمع‌آوری می‌کند. همچنین نقاط کور یا آسیب‌پذیری‌ها را در یک شبکه حذف می‌کند و زمینه کافی برای شناسایی، بررسی و پاسخ به نقض‌های بالقوه را سریع‌تر از حالت بدون چنین ابزاری به دپارتمان IT می‌دهد.

افزایش کارایی

اولین علامت یک سیستم معیوب معمولا یک شبکه کند است. شما می‌توانید با ایجاد فایروال ها، آنتی ویروس و سیستم‌های پیش‌گیری از نفوذ، برای تقویت دفاع‌های امنیت سایبری خود تلاش کنید. کل سیستم امنیتی رفتار مشکوک را شناسایی خواهد کرد و کارایی بخش IT در حذف و رسیدگی به هر گونه بدافزار کمین کرده در سیستم شما را افزایش خواهد داد.

افزایش زمان واکنش

زمانی که بهترین فروشنده SIEM هوشمند را به کار میگیرید، شما بهترین ابزار در این سطح را برای به دست آوردن تجزیه و تحلیل دقیق به دست می‌آورید. این ابزارها می‌توانند تخلف‌ها و الگوهای نقطه‌ای را قبل از تبدیل شدن به فعالیت‌های مخرب جبران‌ناپذیر با داده‌های تحلیل‌شده، شناسایی کنند. از این رو، اگر رفتار کاربر در هر تحلیل آسیب‌پذیر باشد و با افزایش زمان واکنش عمل کند، شما اعلان‌هایی دریافت می‌کنید.

گزارش بهتر

فروشندگان SIEM ابزارها و آموزش راه‌اندازی را فراهم می‌کنند تا به شرکت شما اجازه جمع‌آوری گزارش‌ها و وقایع از چندین منبع را بدهد و آن‌ها را تجزیه و تحلیل کند تا آن‌ها را به اطلاعات داشبورد هوشمند تبدیل کند. تشخیص و واکنش به فعالیت‌هایی که با یک الگوی امنیتی معمولی متناسب نیستند، آسان‌تر می‌شود.

 

تطبیق مقررات

بهترین فروشنده SIEM هوشمند به شما کمک می‌کند تا از مقررات PCI، FFIEC و HIPAA پیروی کنید. شرکت شما به طور خودکار داده‌های لازم برای دستیابی به سازگاری با ابزارهای امنیت سایبری بهتر را جمع‌آوری خواهد کرد.

در واقع، فروشندگان مختلفی با طیف گسترده‌ای از محصولات SIEM با قابلیت‌های در حال حرکت از مجموعه ثبت وقایع اساسی، اعلان‌ها، هشدارها، تشخیص حوادث امنیتی تا هوش مصنوعی پیشرفته و قابلیت‌های یادگیری ماشین وجود دارند.

به ما بگویید دنبال چه چیزی می‌گردید؟ کمپانی Seceon به شما کمک خواهد کرد تا یک سیستم گزارش دهی قدرتمند داشته باشید و اطلاعات تهدید را تغذیه کنید. ابزارهای SIEM ما، ثبت متمرکز، گزارش انطباق ساده شده و توانایی تشخیص و پاسخ به حوادث امنیتی در یک محیط IT امن را به مشتریان ارائه می‌دهند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.