انتخاب ESET به عنوان یک رهبر کلی در گزارش KuppingerCole

انتخاب ESET به عنوان یک رهبر کلی در گزارش KuppingerCole

براتیسلاوا، 18 مه 2022 – ESET، یک رهبر جهانی در امنیت دیجیتال، اعلام کرد که در گزارش 2022 حفاظت نقطه پایانی قطب‌نما رهبری KuppingerCole (EPDR) به عنوان یک رهبر کلی معرفی شده است، جایی که راه‌حل‌های EPDR کسب‌وکار اعطا شد. وضعیت رهبر در همه دسته های رهبری محصول، رهبری نوآوری و رهبری بازار. KuppingerCole فروشندگان را بر اساس یک دیدگاه مرتبط از رتبه بندی بازار و رهبری محصول تجزیه و تحلیل کرد، جایی که ESET و محصولات سازمانی ESET به عنوان قهرمان بازار شناخته شد. علاوه بر این، بر اساس یک دیدگاه مرتبط از رتبه‌بندی رهبری محصول و نوآوری، ESET به عنوان یک رهبر فناوری معرفی شد.

KuppingerCole، یک سازمان تحلیلگر بین‌المللی و مستقل، با تعریف رهبران در میان فروشندگان بازار به سازمان‌های فناوری اطلاعات کمک می‌کند و گزارش KuppingerCole Leadership Compass EPDR 2022 یک نمای کلی از راه‌حل‌های EPDR فروشندگان ارائه می‌دهد. این گزارش روندهای تأثیرگذار بر این بخش و قابلیت‌های ضروری مورد نیاز راه‌حل‌های EPDR را پوشش می‌دهد و همچنین رتبه‌بندی‌هایی را در مورد اینکه راه‌حل‌ها چقدر انتظارات را برآورده می‌کنند، ارائه می‌کند.

در گزارش تحلیل شده، ESET Inspect پایه و اساس قابلیت‌های تشخیص و پاسخ گسترده (XDR) ESET است و با ESET PROTECT برای ارائه راه‌حل امنیتی کاملی کار می‌کند که برای سهولت استفاده مشتریان بهینه شده است. علاوه بر این، آخرین ارزیابی‌های MITER Engenuity ATT&CK® برای Enterprise نشان می‌دهد که ESET Inspect می‌تواند دید و زمینه عالی را در تمام مراحل حمله به سازمان‌ها ارائه دهد. به عنوان یک راه حل فعال کننده XDR، ESET Inspect ابزاری پیچیده با قابلیت های پیشرفته شکار تهدید و پاسخ به حادثه است و همراه با ESET PROTECT دید عمیق شبکه، دفاع از تهدید مبتنی بر ابر و موارد دیگر را ارائه می دهد. به طور کلی، ESET به دلیل ارائه امنیت متوازن حفاظت، شناسایی و پاسخگویی به طور مداوم به عنوان یک بازیکن برتر و پیشرو در صنعت معرفی شده است.

ما مفتخریم که به عنوان یک رهبر در تمام دسته‌های گزارش KuppingerCole شناخته می‌شویم، زیرا در ESET، ما معتقدیم که رویکردی چندلایه و با کارایی بالا برای فناوری‌های خود داریم و از نزدیک با مشتریان خود برای یک راه‌حل امنیتی بهینه و کامل همکاری می‌کنیم. ایگناسیو سبامپاتو، مدیر بازرگانی ESET گفت. از زمان شروع، ما در توسعه قابلیت‌های یادگیری ماشینی خود برای مبارزه با سخت‌ترین چالش‌های امنیت دیجیتال امروز پیشگام بوده‌ایم. و این شناخت گواهی بر تلاش بی‌وقفه ما برای راه‌حل‌های پیشرفته و نوآورانه برای مشتریانمان است.»

ترجمه:
پیشگامان تجارت امن ایرانیان

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.