سنگفور چهارمین فروشنده بزرگ NDR جهان بر اساس درآمد در سال 2021 گزارش سهم بازار Gartner® شد

سنگفور چهارمین فروشنده بزرگ NDR جهان بر اساس درآمد در سال 2021 گزارش سهم بازار Gartner® شد

Sangfor Technologies (300454.SZ) امروز با افتخار اعلام کرد که از نظر درآمد در سال 2021 چهارمین فروشنده بزرگ جهان برای فناوری تشخیص و پاسخ شبکه (NDR) بر اساس سهم بازار Gartner: Enterprise Network Equipment by Market Segment، Worldwide 4Q21 و 2021 است. گزارش، منتشر شده در 25 مارس 2022.

Sangfor Cyber Command، راه‌حل NDR با امضای Sangfor، به رشد درآمد جهانی سه‌ماهه دست یافت تا چهارمین سهم بزرگ بازار را در سال 2021 به دست آورد.

NDR در ابتدا به عنوان تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه (NTA) شناخته می شد و اولین بار توسط گارتنر در سال 2013 با انتشار پنج سبک دفاع از تهدیدهای پیشرفته شناخته شد. NTA بعداً در گزارش 2020 راهنمای بازار گارتنر برای تشخیص و پاسخ شبکه به تشخیص و پاسخ شبکه (NDR) تغییر نام داد. پذیرش NDR در چند سال گذشته به سرعت رشد کرده است. بر اساس آخرین گزارش سهم بازار گارتنر، ارزش بازار جهانی NDR در سال 2021، 1.046 میلیارد دلار بود که 26.1 درصد از 829.5 میلیون دلار در سال 2020 افزایش داشت و آن را به یکی از سریع‌ترین فناوری‌های امنیت شبکه سازمانی تبدیل کرد.

ما در سال 2018 شروع به توسعه راه حل NDR خود در فرماندهی سایبری کردیم، زمانی که مشخص شد فناوری های امنیتی موجود در آن زمان دیگر برای محافظت از سازمان ها در یک چشم انداز تهدید رو به وخامت کافی نیستند. مهاجمان سایبری بازی خود را با ابزارها و تکنیک‌های پیچیده ارتقا می‌دادند و آنچه مورد نیاز بود، فناوری بود که بتواند موارد غیرقابل کشف را شناسایی کند. ما بسیار مفتخریم که در یک بازه زمانی کوتاه، Cyber Command خود را به عنوان یکی از قابل اعتمادترین راه حل های NDR در صحنه جهانی تثبیت کرده است. نتایج عالی مانند این ما را تشویق می کند و ما را به انجام ماموریت خود در ارائه نوآورانه ترین فناوری ها به مشتریان در سراسر جهان سوق می دهد.

درباره Sangfor Technologies

Sangfor Technologies یک فروشنده جهانی پیشرو مبتنی بر APAC است که متخصص در امنیت سایبری، محاسبات ابری، و زیرساخت فناوری اطلاعات است. Sangfor که در سال 2000 تأسیس شد و از سال 2018 در فهرست عمومی قرار گرفت (کد سهام: 300454.SZ)، Sangfor 9500 کارمند را استخدام می کند، 60 دفتر را اداره می کند و به بیش از 100000 مشتری در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد، که بسیاری از آنها در فهرست Fortune Global 500 شرکت ها، مؤسسات دولتی، مدارس، دانشگاه ها، مؤسسات دولتی، مدارس و دانشگاه ها هستند. به سانگفور اجازه دهید تحول دیجیتال شما را ساده تر و ایمن تر کند.

ترجمه:
پیشگامان تجارت امن ایرانیان

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.