راهکار مدیریت امنیت در سطح سازمانی

از پیشگیری تا پاسخ

مدیریت محصولات Endpoint با راهکار تشخیص و پاسخ Endpoint به نام- ESET Enterprise Inspector – و Sandbox پیچیده ابری به نام – ESET Dynamic Threat Defence – در یک کنسول مدیریتی و با کاربرد آسان قرار دارد. ESET Full Disk Encryption به عنوان افزونه کنسول در دسترس است.

گزارش پویا و سفارشی

مرکز مدیریت امنیت ESET بیش از 170 گزارش را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد بیش از 1000 گزارش سفارشی ایجاد کنید.

اصلاح تهدید با یک کلیک

از قسمت تهدیدات، می توانید یک محرومیت ایجاد کنید، پرونده ها را برای تجزیه و تحلیل بیشتر ارسال کنید یا با یک کلیک اسکن را شروع کنید.

پشتیبانی کاملاً خودکار از VDI

برای تعیین هویت ماشین بر اساس سخت افزار از الگوریتم جامع تشخیص سخت افزار استفاده می شود. این امکان تصویربرداری مجدد و شبیه سازی خودکار از محیط های سخت افزاری غیر پایدار را فراهم می کند.

سیستم اطلاع رسانی کاملاً سفارشی

سیستم اعلان دارای ویژگی “آنچه می بینید همان ویرایشگر شماست” است که در آن قادر خواهید بود اعلان ها را به طور کامل پیکربندی کنید تا بر اساس اطلاعات دقیق مورد نظر خود،  اطلاع رسانی هشدار داده شوند.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

نصب انعطاف پذیر

ESET Security Management Center می تواند روی ویندوز، لینوکس یا از طریق Virtual Appliance نصب شود. پس از نصب، تمام مدیریت از طریق یک کنسول وب انجام می شود، دسترسی آسان و مدیریت از طریق هر دستگاه یا سیستم عامل امکان پذیر است.

کنسول مدیریتی واحد

تمام محصولات ESET Endpoint که در ویندوز ، macOS ، Linux اجرا می شوند را می توان از ESET Security Management Centerمدیریت کرد. علاوه بر این، مرکز مدیریت امنیت ESET از مدیریت کامل دستگاه تلفن همراه (MDM) دستگاه های Android و iOS پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از SIEM

ESET Security Management Center به طور کامل از ابزارهای SIEM پشتیبانی می کند و می تواند تمام اطلاعات ورود به سیستم را که در قالب JSON یا LEEF کاملاً پذیرفته شده است، برای راهکارهای SIEM ارسال کند.

کنترل سیاست ها با جزئیات بالا

سازمان ها می توانند چندین سیاست را برای یک رایانه یا گروه یکسان تنظیم کنند و می توانند سیاست ها را بر اساس مجوزهای ارثبری استفاده کنند. علاوه بر این، سازمان ها می توانند تنظیمات سیاست را به صورت پیکربندی شده توسط کاربر پیکربندی کنند، بنابراین می توانید هر تعداد تنظیمات را برای کاربران نهایی قفل کنید.

راه حل

  • برای جستجوی یک نرم افزار ناخواسته خاص ، یک گروه پویا را در مرکز مدیریت امنیت ESET ایجاد کنید.
  • اعلانی را برای هشدار دادن به بخش فناوری اطلاعات در زمانی که رایانه ای این معیار را دارد، ایجاد کنید.
  • یک task حذف نصب نرم افزار را در مرکز مدیریت امنیت ESET تنظیم کنید تا وقتی رایانه از معیارهای گروه پویا برخوردار است، به طور خودکار اجرا شود.

اعلان کاربر را تنظیم کنید که به طور خودکار در صفحه کاربر ظاهر شود و نشان دهد که وی با نصب نرم افزار فوق مرتکب نقض قوانین شده است.

مسئله

سازمان ها باید بدانند که چه زمانی یک نرم افزار تأیید نشده نصب شده است، پس از آن لازم است نرم افزار را اصلاح کنند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید