از کاربران و ایمیل آنها محافظت کنید

محافظت چندلایه

لایه اول با فناوری اختصاصی ضد اسپم ما کار می کند ، که همانطور که توسط آزمایش های ثالث نشان داده شده است، هرزنامه را با دقت تقریباً 100٪ فیلتر می کند. لایه دوم اسکنر ضد بدافزار ما است که پیوست های مشکوک را شناسایی می کند. یک لایه اضافی می تواند به صورت یک sandbox ابری با ESET Dynamic Threat Defense پیاده سازی شود.

مدیریت قوی قرنطینه

در صورت قرنطینه شدن پیام ها ، کاربران ایمیل هایی را دریافت می کنند که از طریق آنها می توانند خود مدیریت پیام را انجام دهند. علاوه بر این، مدیران می توانند گزارش های خلاصه ای را که به طور منظم برای آنها ارسال می شود داشته باشند. با این حال، اگر کسی منتظر پیام ایمیل باشد، یک مدیر به راحتی می تواند تصمیم به حذف یا انتشار پیام از قرنطینه مرکزی بگیرد.

فناوری انحصاری

راهکار های ESET Mail Security از ضد هرزنامه، ضد فیشینگ و محافظت از سرور میزبان، ترکیبی از یادگیری ماشین، Big Data و تخصص انسانی را در یک پلتفرم امنیتی برنده جایزه استفاده می کنند.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

ضد بدافزار

لایه حفاظتی دوم ما که در ESET Mail Security تعبیه شده است و پیوست های مشکوک یا مخرب را برای جلوگیری از آلوده شدن کاربران شناسایی می کند.

ضد اسپم

با استفاده از موتور برنده جایزه اختصاصی خود، از دسترسی هرزنامه به صندوق های پستی کاربران شما جلوگیری می شود. شامل اعتبارسنجی SPF و DKIM، محافظت از SMTP.

اسکن Office 365 در حالت هیبرید

از مشاغلی که از Microsoft Exchange در یک تنظیم ترکیبی استفاده می کنند پشتیبانی می کند.

محافظت در برابر فیشینگ

با تجزیه و تحلیل متن پیام ها و افراد برای شناسایی URL ها، از دسترسی کاربران به صفحات وب معروف به فیشینگ جلوگیری می کند. سپس URL ها با پایگاه داده و قوانین فیشینگ مقایسه می شوند تا در مورد خوب یا بد بودن آنها تصمیم گیری شود.

قرنطینه تحت وب

ایمیل ها به طور خودکار در مورد ایمیل های هرزنامه ای که قرنطینه شده اند به کاربران ارائه می شود. سپس کاربران می توانند به جای اینکه فقط توسط سرپرست مدیریت شوند، وارد سیستم شوند و هرزنامه خود را مدیریت کنند.

قوانین

سیستم جامع قوانین ESET به مدیران این امکان را می دهد تا به صورت دستی شرایط فیلتر کردن ایمیل و اقداماتی را که با ایمیل های فیلتر شده انجام می دهند، تعریف کنند.

راه حل

  • ESET Mail Security پیوست را ارزیابی می کند تا مخرب، ناشناخته یا ایمن بودن آن را تعیین کند.
  • ESET Mail Security بررسی می کند که آیا قوانین ایمیل خاص توسط یک مدیر وارد شده است تا از ارسال انواع یا اندازه های پیوست خاص برای کاربران جلوگیری کند.
  • اگر ESET Mail Security از تهدید احتمالی مطمئن نیست ، می تواند پیوست را به راه حل اضافی – ESET Dynamic Threat Defense برای تجزیه و تحلیل ارسال کند.
  • Dynamic Threat Defense نمونه را در یک sandbox ابری تجزیه و تحلیل می کند ، سپس نتیجه را در عرض چند دقیقه به Mail Security ارسال می کند.

اگر فایل مخرب تشخیص داده شد ، ESET Mail Security به طور خودکار ایمیلی را که حاوی محتوای مخرب بود از بین می برد.

مسئله

باج افزارها تمایل دارند به صورت بی خبر وارد صندوق های پستی کاربران شوند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید