محافظت چند لایه از سرور بدون مصالحه

مدیریت سرور

راه حل های ESET File Security از طریق یک راهکار قابل نصب بر روی ویندوز یا Linux مدیریت می شوند. علاوه بر آن، ESET دارای یک دستگاه مجازی است که می توانید برای نصب سریع و آسان آن را به راحتی پیاده سازی کنید.

دفاع چند لایه

یک لایه دفاعی برای چشم انداز تهدید دائمی امروز کافی نیست. تمام محصولات ESET توانایی تشخیص بدافزار قبل از اجرا، در حین اجرا و پس از اجرا را دارند. یک لایه اضافی می تواند به صورت تجزیه و تحلیل Sandbox ابری و با استفاده از ESET Dynamic Threat Defense اجرا شود. با تمرکز نه تنها روی قسمت خاصی از چرخه حیات بدافزار، این امکان را برای ESET فراهم می کند تا بالاترین سطح حفاظت ممکن را داشته باشد.

یادگیری ماشین

همه محصولات ESET در حال حاضر از یادگیری ماشین به مراه سایر لایه های دفاعی استفاده می کنند و از سال 1997 این کار را انجام داده اند. به طور خاص، یادگیری ماشین به صورت خروجی تلفیقی و شبکه های عصبی استفاده می شود. برای بازرسی عمیق از شبکه، مدیران می توانند حالت یادگیری ماشین تهاجمی را فعال کنند که حتی بدون اتصال به اینترنت کار می کند.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

Ransomware Shield

یک لایه اضافی که از کاربران در برابر باج افزار محافظت می کند. فناوری ما تمام برنامه های اجرا شده را بر اساس رفتار و شهرت آنها کنترل و ارزیابی می کند. این مکانیزم طراحی شده است برای شناسایی و مسدود کردن فرآیندهای شبیه رفتار باج افزار.

تشخیص رفتاری – HIPS

سیستم پیشگیری از نفوذ (HIPS) مبتنی بر میزبان ESET فعالیت سیستم را رصد می کند و از یک مجموعه قوانین از پیش تعریف شده برای شناسایی و متوقف کردن رفتار مشکوک سیستم استفاده می کند.

محافظت در برابر Botnet

ESET Botnet Protection ارتباط مخربی را که بات نت ها استفاده می کنند، شناسایی می کند و همزمان فرآیندهای متخلف را شناسایی می کند. هرگونه ارتباط مخرب شناسایی شده مسدود شده و به کاربر گزارش می شود.

محافظت در برابر حملات شبکه

ESET Network Attack Protection باعث بهبود شناسایی آسیب پذیری های شناخته شده در سطح شبکه می شود. این ویژگی یک لایه مهم دیگر برای محافظت در برابر گسترش بدافزار، حملات ناشی از شبکه و بهره برداری از آسیب پذیری ها است که هنوز یک پچ برای آن منتشر نشده یا به کار گرفته نشده است.

تجزیه و تحلیل Sandbox Cloud اختیاری

ESET Dynamic Threat Defense با استفاده از یک فناوری sandboxing مبتنی بر ابر برای شناسایی تهدیدهای جدید، که قبلاً دیده نشده است، لایه دیگری از امنیت را برای راه حل های ESET File Security فراهم می کند.

Office 365 OneDrive Storage

پس از نصب بر روی یک سرور، ESET توانایی اسکن OneDrive را برای فراهم کردن قابلیت مشاهده و نظارت بر منبع معتبر ذخیره سازی شرکت دارد.

عملکرد بی نظیر

محصولات ESET همچنان در عرصه عملکرد ممتاز هستند و در آزمون های ثالث برنده می شوند که ثابت می کند نقاط پایانی ما بر روی سیستم ها چقدر سبک است. راهکارهای ESET File Security بر روی هسته 64 بیتی ساخته شده اند و شامل ماژول های DLL برای اطمینان از صرفه جویی بیشتر در رم، زمان سریعتر راه اندازی کامپیوتر و پشتیبانی بومی از به روزرسانی های آینده ویندوز هستند.

پشتیبانی از خدمات AMSI / Protected

محصولات ESET از Interface Scan Antimalware (AMSI) استفاده می کنند تا محافظت پیشرفته ای را برای کاربران،داده ها ، برنامه ها فراهم آوردند. علاوه بر این، از رابط سرویس محافظت شده استفاده می کند که یک ماژول امنیتی جدید است که در ویندوز تعبیه شده است و فقط به کد قابل اعتماد و امضا شده اجازه می دهد تا بارگیری شود و در برابر حملات تزریق کد محافظت بهتری داشته باشد.

راه حل

  • Network Attack Protection این امکان را دارد که با متوقف کردن سو استفاده ها در سطح شبکه ، از آلوده شدن سیستم به باج افزار جلوگیری کند.
  • دفاع چند لایه ما دارای یک Sandbox درون محصولی است که توانایی تشخیص بدافزارهایی را دارد که سعی دارد با استفاده از مبهم سازی از شناسایی جلوگیری کند.
  • اهرم سیستم محافظت در برابر بدافزار ESET – LiveGrid® – برای محافظت خودکار در برابر تهدیدات جدید بدون نیاز به انتظار برای به روزرسانی تشخیص بعدی.
  • همه محصولات دارای محافظت پس از اجرا به صورت Ransomware Shield هستند تا اطمینان حاصل شود که مشاغل از رمزگذاری پرونده مخرب محافظت می شوند

اگر ESET File Security از تهدید احتمالی مطمئن نباشد، این قابلیت را دارد که نمونه را در ESET’s Cloud Sandbox ، Dynamic Threat Defense بارگذاری کند تا با بالاترین کیفیت در مورد مخرب بودن چیزی تصمیم بگیرد.

مسئله

برخی از مشاغل بیمه های اضافی می خواهند که از آنها در برابر حملات باج افزار محافظت شود. علاوه بر این ، آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که درایوهای شبکه از رمز شدن در امان باشند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید