محافظت چند لایه ضد بدافزار برنده جایزه

کنسول مدیریتی

ESET Security Management Center محصولات نقطه پایانی را از یک سیستم مرکزی مدیریت می کند و می تواند بر روی ویندوز یا لینوکس نصب شود. به عنوان روشی جایگزینی برای نصب کنسول مرکزی برای مشتریانی که حداکثر 250 سیستم دارند می توانند نقاط انتهایی خود را از طریق ESET Cloud Administrator مدیریت کنند.

دفاع چند لایه

یک لایه دفاعی برای فضای تهدید در حال تکامل امروز کافی نیست. تمام محصولات نقطه پایانی ESET توانایی تشخیص قبل از اجرای بدافزار، هنگام اجرا و پس از اجرا را دارند. تمرکز بر روی کل چرخه حیات بدافزار، نه فقط روی یک قسمت خاص، به ESET امکان می دهد بالاترین سطح حفاظت ممکن را داشته باشد.

استفاده کم از منابع سیستم

 ESET Endpoint Antivirus ضمن محافظت از سیستم شما بیشتر منابع سیستم را در اختیار برنامه های ضروری که کاربران نهایی به آن نیاز قرار می دهد. این راهکار بدون نیاز به بروزرسانی سخت افزار سیستم می تواند بر روی ماشین های قدیمی تر نیز مستقر شود و در نتیجه عمر سخت افزار را افزایش دهد.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

Ransomware Shield

یک لایه اضافی که از کاربران در برابر باج افزار محافظت می کند. فناوری ما تمام برنامه های اجرا شده را بر اساس رفتار و شهرت آنها کنترل و ارزیابی می کند. این مکانیزم طراحی شده است برای شناسایی و مسدود کردن فرآیندهای شبیه رفتار باج افزار.

Machine Learning

تمام محصولات ESET Endpoint در حال حاضر از یادگیری ماشین همراه با سایر لایه های دفاعی استفاده می کنند و از سال 1997 این کار را انجام داده اند. به طور خاص، یادگیری ماشین به صورت خروجی تلفیقی و شبکه های عصبی استفاده می شود. برای بازرسی عمیق از شبکه، مدیران می توانند حالت ویژه یادگیری ماشین تهاجمی را فعال کنند که حتی بدون اتصال به اینترنت کار می کند.

اسکنر حافظه پیشرفته

یک فناوری منحصر به فرد ESET که به طور موثری به مسئله مهمی از بدافزارهای مدرن – استفاده زیاد از پنهان سازی و / یا رمزگذاری – می پردازد. Advanced Memory Scanner رفتار یک فرآیند مخرب را کنترل می کند و پس از آنکه در حافظه مستقر شد ، آن را اسکن می کند.

محافظت در برابر حملات شبکه

ESET Network Attack Protection باعث بهبود شناسایی آسیب پذیری های شناخته شده در سطح شبکه می شود. این ویژگی یک لایه مهم دیگر برای محافظت در برابر گسترش بدافزار، حملات ناشی از شبکه و بهره برداری از آسیب پذیری ها است که هنوز یک پچ برای آن منتشر نشده یا به کار گرفته نشده است.

مسدود کننده Exploit

ESET Exploit Blocker به طور معمول برنامه های قابل بهره برداری (مرورگرها، خوانندگان اسناد، سرویس گیرندگان ایمیل، Flash  Java و موارد دیگر) را کنترل می کند و به جای اینکه فقط هدف خود را شناسایی CVE های خاص قرار دهد، روی تکنیک های بهره برداری متمرکز است. هنگام شروع، تهدید بلافاصله روی دستگاه مسدود می شود.

Sandbox موجود در محصول

Sandbox موجود در محصول ESET در شناسایی رفتار واقعی پنهان شده در زیر سطح بدافزار مبهم کمک می کند. با استفاده از این فناوری، راهکارهای ESET از اجزای مختلف سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر تقلید می کنند تا نمونه مشکوکی را در یک محیط مجازی مجزا اجرا کنند.

راه حل

  • محصولات ESET endpoint از اهرمی اکتشافی و یادگیری ماشین به عنوان بخشی از رویکرد چند لایه برای جلوگیری و محافظت در برابر بدافزارهای قبلاً دیده نشده استفاده می کنند.
  • 13 آزمایشگاه تحقیق و توسعه جهانی به شما کمک می کند تا سریعاً به بدافزارها پس از اولین شیوع در هر نقطه از جهان پاسخ دهید.

سیستم محافظت در برابر بدافزار ESET بدون نیاز به انتظار برای بروزرسانی بعدی، به طور خودکار در برابر تهدیدات جدید از شما محافظت می کند.

مسئله

تهدیدهای روز صفر نگرانی عمده مشاغل هستند زیرا آنها نمی دانند چگونه در برابر چیزی که قبلاً هرگز ندیده اند از خود محافظت کنند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید