با Sandbox قدرتمند مبتنی بر ابر از تهدیدات روز صفر جلوگیری کنید

محافظت چند لایه

در ESET Dynamic Threat Defence ، ESET از 3 مدل مختلف یادگیری ماشین پس از ارسال پرونده استفاده می کند. پس از این فرآیند، نمونه از طریق یک sandbox کامل اجرا می شود که رفتار کاربر را شبیه سازی می کند تا روشهای ضد فرار را فریب دهد.

دید کامل

برای هر نمونه مورد تجزیه و تحلیل، شما می توانید حکم نهایی را در ESET Security Management Center یا در ESET Cloud Administrator مشاهده کنید، که همچنین شفافیت تمام داده های ارسال شده به ESET LiveGrid® – سیستم حفاظت از بدافزار ابری را فراهم می کند.

سرعت بی نظیر

هر دقیقه حساب می شود. به همین دلیل ESET Dynamic Threat Defense برای تجزیه و تحلیل اکثر نمونه ها در کمتر از 5 دقیقه طراحی شده است. اگر نمونه ها قبلاً مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته باشند، چند ثانیه طول می کشد تا تمام دستگاه های سازمان شما محافظت شوند.

گزارش رفتاری

مشتریانی که بیش از 100 مجوز دارند، یک گزارش رفتاری کامل با اطلاعات دقیق در مورد نمونه ها و رفتار آنها هنگام تجزیه و تحلیل در sandbox  مشاهده می کنند.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

محافظت از ایمیل ها

نه تنها ESET Dynamic Threat Defense با فایل ها کار می کند، بلکه مستقیماً با ESET Mail Security کار می کند تا اطمینان حاصل شود که نامه های مخرب به سازمان شما تحویل داده نمی شوند.

محافظت خودکار

نقطه پایانی یا سرور به طور خودکار خوب یا بد بودن یا ناشناخته بودن نمونه را تعیین می کند. اگر نمونه ناشناخته باشد، برای تجزیه و تحلیل به ESET Dynamic Threat Defense ارسال می شود. پس از آنالیز، نتیجه به اشتراک گذاشته می شود و محصولات نقطه پایانی نیز مطابق با آن پاسخ می دهند.

سفارشی سازی متناسب

ESET امکان پیکربندی سیاست دقیق هر رایانه را برای ESET Dynamic Threat Defense فراهم می کند تا مدیر بتواند آنچه را که ارسال می شود و آنچه باید بر اساس نتیجه دریافت شده، اتفاق بیافتد را کنترل کند.

انعطاف پذیر

امروزه، کارمندان دائماً در مسافرت هستند و استقرار ندارند. به همین دلیل ESET Dynamic Threat Defense قادر به تجزیه و تحلیل پرونده ها است، بدون توجه به اینکه کاربران در چه مکانی قرار دارند. بهترین قسمت این است که در صورت شناسایی هرگونه مورد مخربی، بلافاصله از کل شرکت محافظت می شود.

راه حل

  • ESET Mail Security به طور خودکار پیوست های ایمیل مشکوک را به ESET Dynamic Threat Defense ارسال می کند.
  • ESET Dynamic Threat Defense نمونه را تجزیه و تحلیل می کند، سپس نتیجه را معمولاً طی 5 دقیقه به Mail Security ارسال می کند.
  • ESET Mail Security پیوست های حاوی محتوای مخرب را شناسایی و به طور خودکار اصلاح می کند.

پیوست مخرب هرگز به گیرنده نمی رسد.

مسئله

باج افزارها تمایل دارد بی خبر وارد صندوق های پستی کاربران شوند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید