ماژول امنیت سخت افزار (HSM) چیست؟

چرا از HSM استفاده می شود؟

شرکت ها برای محافظت از معاملات ، شناسه ها و برنامه ها ماژول های امنیتی سخت افزاری را خریداری می کنند ، زیرا HSM ها در تأمین کلیدهای رمزنگاری و ارائه رمزگذاری ، رمزگشایی ، احراز هویت و خدمات امضای دیجیتال برای طیف گسترده ای از برنامه ها بسیار عالی هستند.

Luna Network Hardware Security Module (HSM) گزینه ای برای سازمان های دولتی هنگام تولید ، ذخیره ، محافظت و مدیریت کلیدهای رمزنگاری مورد استفاده برای امنیت داده های حساس و برنامه های مهم است.

مدل های Luna سری T ذخیره سازی ایمن از اطلاعات رمزنگاری شده شما را در یک محیط کنترل شده و بسیار امن ارائه می دهند. مشتری می تواند تمام مدلهای سری T Luna را برای محافظت از اطلاعات اختصاصی با استفاده از احراز هویت چند عاملی (PED) یا تأیید رمز عبور ، تولید کند.

چه چیزی Thales را به بهترین فروشنده HSM تبدیل می کند؟

ماژول های امنیتی سخت افزار Thales با ذخیره سازی کلیدهای رمزنگاری در سخت افزار ، بالاترین سطح امنیت را فراهم می کنند. HSM های Thales یک پایه رمزنگاری ایمن ایجاد می کند زیرا کلیدها هرگز از دستگاه ضد نفوذ ، دارای اثبات دستکاری و دارای اعتبار FIPS خارج نمی شوند. از آنجا که تمام عملیات رمزنگاری در HSM رخ می دهد ، کنترل های دسترسی قوی از دسترسی کاربران غیرمجاز به مواد رمزنگاری حساس جلوگیری می کند. علاوه بر این ، Thales همچنین عملیاتی را اجرا می کند که استقرار HSM های امن را تا حد ممکن آسان می کند و HSM های ما برای تقسیم بندی ، گزارش و نظارت بر منابع رمزنگاری سریع و آسان با مرکز فرماندهی رمزگذاری Thales ادغام شده اند.

HSM های Thales به الزامات دقیق طراحی پایبند هستند و برای بررسی امنیت و یکپارچگی هر دستگاه باید آزمایش دقیق محصول را بررسی کنند و به دنبال آن آزمایش برنامه های واقعی را انجام دهند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید