حفاظت از نقاط پایانی و فراتر از آن - اکنون و در آینده

حفاظت از داده های کلیدی

مقادیر گسترده ای از اطلاعات تجاری و شخصی در سیستم های ایمیل و سرورها ذخیره می شوند. ما به شما کمک می کنیم قبل از انتشار بدافزارها در محیط، و همچنین مسدود کردن بدافزارها در برابر آسیب، از خود محافظت کنید.

Kaspersky TOTAL Security for Business

انعطاف پذیری اضافه شده… حفظ عملکرد

به شما امکان می دهد محل انتخاب فیلتر کردن پست الکترونیکی و وب را انتخاب کنید – بنابراین می توانید امنیت خود را برای توپولوژی های مختلف تنظیم کنید و به حفظ عملکرد سیستم های فعلی و قدیمی کمک کنید.

ارتقاء یکپارچه

تلاش کمتر برای به روزرسانی نسخه های اصلی محصول. حتی در هنگام انتقال بین نسخه های ویندوز، محافظت همیشه روشن است. امنیت شما حتی بدون نیاز به برنامه ریزی گسترده، حتی در محیط های مختلط فناوری اطلاعات، به راحتی مقیاس می شود.

پشتیبانی جهانی

اکنون سالهاست که خدمات پشتیبانی ما به طور مداوم بالاترین سطح صدور گواهینامه را توسط انجمن صنعت خدمات فناوری و گروه Miller Heiman کسب کرده اند. ما خدمات پیاده سازی، به علاوه طیف گسترده ای از توافق نامه های نگهداری و پشتیبانی، از جمله 24×7، با پاسخ اولویت را ارائه می دهیم.

موتورهای پیشرفته

EDR خودکار با جستجوی فعالانه رفتار مشکوک در نقاط انتهایی و همبستگی وقایع در چندین لایه امنیتی، تهدیدات بیشتری را شناسایی می کند. ما همچنین از کلیه ترافیک اینترنتی HTTP (S) و FTP که از طریق نقاط انتهایی و سرورهای پروکسی عبور می کنند و همچنین امنیت ارتباطات ایمیل را محافظت می کنیم.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

با تلاش کمتر نتیجه بیشتری بگیرید

امنیت برنده جایزه ما سریعاً تهدیدات را شناسایی و مسدود می کند – و با استفاده از طیف وسیعی از سناریوهای امنیتی از پیش پیکربندی شده سریع شروع می شود تا بتوانید به سرعت از حفاظت کلاس جهانی استفاده کنید.

کاهش پیچیدگی و هزینه مالکیت کل (TCO)

از آنجا که تمام فن آوری های اصلی امنیتی ما کاملاً یکپارچه هستند – به عنوان بخشی از یک عامل واحد – شما مجبور به انجام کارهای مدیریتی وقت گیر نیستید

عملکرد و محافظت چند لایه را ترکیب کنید

امنیت نباید شما را کُند کند. به همین دلیل امنیت سازگار ما حداقل تأثیر را بر عملکرد سیستم دارد. یک حالت ابری منحصر به فرد برای نقاط پایانی، از اطلاعات تهدیدات جهانی برای ارائه دفاعی قدرتمند با حداقل تأثیر بر منابع رایانه استفاده می کند.

با انسداد زودتر تهدیدها، خطر را کاهش دهید

بیشتر حملات سایبری روی نقاط پایانی و کاربران آنها متمرکز هستند. با استفاده از حفاظت در سطح ایمیل ها و وب، می توانید از رسیدن تهدیدات به اهداف نهایی خود جلوگیری نمایید، خطر خود را بسیار کاهش می دهید و همچنین گره های قدیمی را که ممکن است فاقد حفاظت باشند، ایمن می کنید.

آزمایشات و بررسی ها نحوه اندازه گیری ما را نشان می دهد

در سال های اخیر، محصولات ما در آزمایش ها و بررسی های مستقل تری شرکت کرده اند – و بیش از سایر فروشندگان امنیتی مقام های اول را کسب کرده اند.

صرفه جویی در وقت و افزایش امنیت

با استفاده از اطلاعات به موقع در مورد سوء استفاده ها، ارزیابی آسیب پذیری خودکار و مدیریت پچ می تواند جدیدترین وصله های امنیتی را برای طیف گسترده ای از برنامه های معمول استفاده کند.

راه حل امنیتی مورد نیاز خود را پیدا کنید

گزینه امنیتی متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنید – و  هنگامی که می خواهید قابلیت های بیشتری اضافه کنید ، فقط به سطح محافظت بعدی ارتقا دهید.

ویژگی

Select

Advanced

Total

محافظت برای PC، لینوکس و Mac
حفاظت در برابر تهدیدات موبایل
مشاور سیاست های امنیتی
Agent مخصوص EDR
کنترل برنامه برای PC
کنترل وب و دستگاه های جانبی
کنترل دسترسی بر اساس نقش
کنترل ناهنجاری تطبیقی
مدیریت رمزنگاری
مدیریت آسیب پذیری و پچ
نصب سیستم عامل و برنامه های ثالث
کنترل برنامه ها بر روی سرورها
امنیت برای web gateway
امنیت برای سرورهای ایمیل
محافظت در برابر باج افزار
هوش به کمک محیط ابری
کنسول مدیریت واحد
ادغام با راهکارهای SIEM

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید