محافظت و کنترلی که می توانید به آن اعتماد کنید - برای هر نقطه نهایی

Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT

عملکرد و محافظت چند لایه

امنیت نباید شما را کُند کند. به همین دلیل امنیت ما حداقل تأثیر را بر عملکرد سیستم دارد و اگر به شما حمله شود، به صورت اتوماتیک اکثر اقدامات مخرب را لغو می کند، بنابراین کاربران می توانند به کار خود ادامه دهند.

فناوری های محافظتی چابک

ارائه امنیت در کلاس جهانی – از جمله فن آوری های شناسایی رفتار و یادگیری ماشین پس از اجرا – برای کاهش خطر حمله و حفظ امنیت و ایمنی تمام نقاط پایانی شما، بدون نیاز به بارگیری به روزرسانی های مکرر.

کنسول مدیریتی “بهترین در هر دو جهان”

در ابر، در محل یا هر دو؟ شما تصمیم می گیرید – ما مدیریت واحدی را از طریق کنسول ابری یا استقرار کنسول سنتی در محیط سازمان،  ارائه خواهیم داد. با استفاده از طیف گسترده ای از سناریوهای از پیش تنظیم شده، امنیت و سیاست ها را به سرعت و با حداقل دردسر اجرا کنید.

مهاجرت مستقیم

انتقال مستقیم امکان مهاجرت از آنتی ویروسی دیگر را فراهم می کند، و به شما کمک می کند تا یک انتقال بدون خطا و روان را انجام دهید. خدمات ممیزی تضمین کیفیت پس از استقرار برای اطمینان از پیکربندی بهینه در دسترس است.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

امنیت متناسب با محیط شما

مقیاس پذیر، آزادی ایجاد تغییر در هر تنظیم از پیش تعیین شده و انتخاب زمان استفاده از قابلیت های اضافی را فراهم می کند. بنابراین شما امنیتی را دریافت می کنید که برای محافظت از شما در برابر تهدیدات جدید اعم از اینکه IT شما در محل باشد یا از طریق منابع خارجی تأمین شود، سازگار است.

کنترل دقیق هزینه ها

چندین فناوری امنیتی، از جمله دفاع در برابر تهدیدات تلفن همراه، در یک محصول واحد. یک محصول – و یک مجوز واحد – همه آن چیزی است که شما نیاز دارید.

بهره مندی از نوآوری و ادغام

با حدود 900 اختراع ثبت شده تحت مالکیت خود، ما تنها یکی از شش شرکت فناوری اطلاعات در سراسر جهان هستیم که به عنوان 100 نوآور جهانی Derwent شناخته می شوند. تمام فن آوری های اصلی ما برای محافظت کارآمد و یکپارچه به صورت داخلی توسعه یافته اند – و همه از طریق یک عامل ارائه می شوند.

ما برای محافظت بیشتر تلاش می کنیم

فقط حرف ما را قبول نکنید. طی سالهای گذشته، محصولات ما بیش از هر فروشنده دیگری در نظرسنجی های مشتریان و آزمایشات مستقل شرکت کرده اند – و به مقام های اول بیشتری دست یافته اند.

راه حل امنیتی مورد نیاز خود را پیدا کنید

گزینه امنیتی متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنید – و  هنگامی که می خواهید قابلیت های بیشتری اضافه کنید ، فقط به سطح محافظت بعدی ارتقا دهید.

ویژگی

Select

Advanced

Total

محافظت برای PC، لینوکس و Mac
حفاظت در برابر تهدیدات موبایل
مشاور سیاست های امنیتی
Agent مخصوص EDR
کنترل برنامه برای PC
کنترل وب و دستگاه های جانبی
کنترل دسترسی بر اساس نقش
کنترل ناهنجاری تطبیقی
مدیریت رمزنگاری
مدیریت آسیب پذیری و پچ
نصب سیستم عامل و برنامه های ثالث
کنترل برنامه ها بر روی سرورها
امنیت برای web gateway
امنیت برای سرورهای ایمیل
محافظت در برابر باج افزار
هوش به کمک محیط ابری
کنسول مدیریت واحد
ادغام با راهکارهای SIEM

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید