امنیت انطباقی بدون رقیب

EDR خودکار در برابر حملات

قابلیت های شناسایی و پاسخ به نقاط پایانی که رفتارهای غیرعادی را شناسایی می کند، به طور خودکار باج افزارهای هدفمند و به ویژه تهدیدهای بدون فایل را شناسایی و اصلاح می کند که سعی در تقلید از رفتارهای معمول مانند اجرای اسکریپت PowerShell دارند.

Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced

امنیت انطباقی برای همه

نقاط ضعف را شناسایی می کند و جدیدترین پچ ها را برای بستن نقاط ورود حمله نصب می نماید و همچنین به شما امکان می دهد کنترل کنید چه برنامه هایی در سرورهای شما اجرا می شوند. این راهکار توسط کنترل وب و کنترل دستگاه هی جانبی و یک کنسول مدیریت امنیت متمرکز تکمیل می شود.

محافظت بیشتر برای سرورها و داده ها

امنیت لینوکس و ویندوز سرور ما به طور خاص برای سرورهای با کارایی بالا ساخته شده است. توابع رمزگذاری – به علاوه فایروال تعبیه شده در سیستم عامل و مدیریت رمزگذاری – از اطلاعات شرکت ها و مشتری محافظت می کند تا به شما در دستیابی به اهداف اصلی انطباق، از جمله GDPR، کمک کند.

شفاف بودن … هیچ فروشنده دیگری نمی تواند مشابه ما باشد

ما در ارائه بالاترین سطح شفافیت و حاکمیت داده ها و همچنین بی طرفی پیشگام هستیم. ما داده های اصلی را در سوئیس از نظر ژئوپلیتیکی خنثی پردازش می کنیم ، جایی که شرکای ما می توانند کد منبع ما را بررسی کنند.

مدیریت سیستم های ساده شده

وظایف نرم افزاری را از جمله ایجاد، ذخیره سازی و شبیه سازی image سیستم  را به طور خودکار انجام می دهد – در هر زمان که نیاز به راه اندازی سیستم های جدید یا به روزرسانی نرم افزار بر روی سیستم های موجود دارید، در وقت شما صرفه جویی می شود.

امکانات و ویژگی ها

دلایل زیادی وجود دارد که شما این محصول را انتخاب نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد:

سازگار با تهدیدهای جدید

ما به دلیل نوآوری شناخته شده ایم – و تهدیدهای پیشرفته تری را نسبت به سایر فروشندگان شناسایی کرده ایم. این که IT شما در محل باشد یا از طریق منابع خارجی تأمین شود، امنیت ما برای محافظت از شما در برابر تهدیدات جدید سازگار می شود.

کنترل دقیق هزینه ها

از آنجا که ما چندین فناوری امنیتی – از جمله EDR خودکار – را در یک محصول واحد گنجانده ایم، پیشنهاد ما ساده است. شما فقط به یک محصول – با یک مجوز – نیاز دارید. و برای استفاده از آن به یک تیم امنیتی IT اختصاصی احتیاج ندارید.

عملکرد و محافظت چند لایه را ترکیب کنید

امنیت نباید شما را کُند کند. به همین دلیل امنیت سازگار ما حداقل تأثیر را بر عملکرد سیستم دارد. یک حالت ابری منحصر به فرد برای نقاط پایانی، از اطلاعات تهدیدات جهانی برای ارائه دفاعی قدرتمند با حداقل تأثیر بر منابع رایانه استفاده می کند.

ارائه امنیت بهتر با کمک آزمایشات و بررسی ها

فقط قول ما را نپذیرید – طی سالهای گذشته، محصولات ما در نظرسنجی مشتریان و آزمایشات مستقل شرکت کرده اند – و بیش از هر فروشنده دیگری مقام اول را کسب کرده اند.

مدیریت متمرکز انعطاف پذیر برای تیم های مدیریتی و MSP ها

مدل مبتنی بر نقش ما به شما کمک می کند تا مسئولیت ها را بین تیم ها تقسیم کنید. برای اطمینان از اینکه هر مدیر فقط می تواند به ابزارها و داده های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند، می توان کنسول مدیریت را پیکربندی کرد.

صرفه جویی در وقت و افزایش امنیت

با استفاده از اطلاعات به موقع در مورد سوء استفاده ها، ارزیابی آسیب پذیری خودکار و مدیریت پچ می تواند جدیدترین وصله های امنیتی را برای طیف گسترده ای از برنامه های معمول استفاده کند.

راه حل امنیتی مورد نیاز خود را پیدا کنید

گزینه امنیتی متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنید – و  هنگامی که می خواهید قابلیت های بیشتری اضافه کنید ، فقط به سطح محافظت بعدی ارتقا دهید.

ویژگی

Select

Advanced

Total

محافظت برای PC، لینوکس و Mac
حفاظت در برابر تهدیدات موبایل
مشاور سیاست های امنیتی
Agent مخصوص EDR
کنترل برنامه برای PC
کنترل وب و دستگاه های جانبی
کنترل دسترسی بر اساس نقش
کنترل ناهنجاری تطبیقی
مدیریت رمزنگاری
مدیریت آسیب پذیری و پچ
نصب سیستم عامل و برنامه های ثالث
کنترل برنامه ها بر روی سرورها
امنیت برای web gateway
امنیت برای سرورهای ایمیل
محافظت در برابر باج افزار
هوش به کمک محیط ابری
کنسول مدیریت واحد
ادغام با راهکارهای SIEM

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید