محافظت بر اساس machine learning برای برنامه های مهم تجاری

FortiWeb

WAF های FortiWeb ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهند که از برنامه های وب و API های شما در برابر تهدیدهای شناخته شده و روز صفر دفاع می کنند. با استفاده از یک روش پیشرفته چند لایه، FortiWeb در برابر OWASP Top 10 و بیشتر از آن محافظت می کند. تکنولوژی یادگیری ماشین FortiWeb حفاظت از هر برنامه را سفارشی می کند، رفتار ناهنجار را شناسایی می کند و مهمتر از همه، بین ناهنجاری های مخرب و خوش خیم تمایز قائل می شود. این راه حل همچنین دارای قابلیت های قوی کاهش ربات است که به ربات های خوش خیم اجازه می دهد تا ضمن جلوگیری از فعالیت ربات مخرب ، به یکدیگر متصل شوند (به عنوان مثال موتورهای جستجو).

FortiWeb گزینه های مختلفی را بری استفاده ارائه می دهد که می تواند از برنامه های تجاری محافظت کند، مهم نیست که برنامه در کجا میزبانی می شود. گزینه ها شامل مدل سخت افزاری، ماشین های مجازی و محفظه هایی هستند که می توانند در مرکز داده ، در محیط های ابری یا در ساختار SaaS بومی ابر ، FortiWeb Cloud WAF به عنوان یک سرویس مستقر شوند.

ویژگی ها و مزایا

محافظت از برنامه وب و API اثبات شده

FortiWeb در برابر همه تهدیدات OWASP Top-10، حملات DDoS، حملات ربات مخرب و موارد دیگر از شما محافظت می نماید تا برنامه های وب و API های مهم ماموریت خود را به درستی انجام دهند.

تشخیص تهدید مبتنی بر ML

علاوه بر به روزرسانی های امضا به طور منظم و بسیاری از لایه های دفاعی دیگر، FortiWeb از ML برای محافظت در برابر حملات روز صفر و به حداقل رساندن مثبت های کاذب استفاده می کند.

ادغام یکپارچه امنیتی

ادغام با فایروال های FortiGate و FortiSandbox باعث محافظت در برابر تهدیدات مداوم پیشرفته می شود

تجزیه و تحلیل بصری پیشرفته

ابزار گزارش تصویری FortiWeb تجزیه و تحلیل دقیق از منابع حمله، انواع و سایر عناصر را ارائه می دهد که در سایر راه حل های WAF ارائه نمی شود.

ابزارهای کاهش مثبت کاذب

ابزارهای پیشرفته ای که مدیریت روزمره سیاست ها و لیست های استثنا را به حداقل می رساند تا اطمینان حاصل شود که فقط ترافیک ناخواسته مسدود شده است

شتاب مبتنی بر سخت افزار

FortiWeb ارائه دهنده محافظت در توان بالا و رمزنگاری/رمزگشایی سریع ترافیک ایمن است

خدمات امنیتی FortiGuard برای FortiWeb

FortiWeb چندین سرویس امنیتی FortiGuard برای محافظت از برنامه های وب در برابر حملات به کار می گیرد. این اشتراک های سالانه را می توانید به صورت اضافه یا بخشی از بسته نرم افزاری FortiWeb خریداری کنید.

امنیت برنامه وب

FortiGuard Web Application Security از اطلاعات مبتنی بر آخرین آسیب پذیری های برنامه ها، ربات ها، الگوهای مشکوک URL و الگوهای نوع داده و موتورهای ویژه تشخیص اکتشافی استفاده می کند تا برنامه های وب شما در برابر تهدیدهای لایه برنامه در امان بمانند.

اعتبار IP و امنیت ضد بات نت

FortiGuard IP Reputation Service داده های منبع مخرب IP را از شبکه توزیع شده Fortinet از حسگرهای تهدید ،CERT ها، MITER، رقبا و سایر منابع جهانی جمع می کند که برای ارائه اطلاعات تهدید به روز در مورد منابع خصمانه همکاری می کنند. اطلاعات نزدیک به زمان واقعی از دروازه های شبکه توزیع شده همراه با تحقیقات در سطح جهانی از آزمایشگاه های FortiGuard به سازمان ها کمک می کند تا ایمن تر باشند و به طور فعال از حملات جلوگیری کنند.

آنتی ویروس

آنتی ویروس FortiGuard در برابر آخرین ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و سایر تهدیدات در سطح محتوا از شما محافظت می کند. از موتورهای پیشرفته تشخیص برای جلوگیری از به دست آوردن جایگاه در داخل شبکه شما توسط ویروس ها و دسترسی به محتوای ارزشمند شما، از تهدیدات جدید و در حال تکامل جلوگیری می کند.

سندباکس FortiCloud

FortiCloud Sandbox Service یک راه حل پیشرفته برای شناسایی تهدید است که برای شناسایی بدافزارهای ناشناخته قبلی، تجزیه و تحلیل پویا انجام می دهد. هوش عملیاتی تولید شده توسط FortiCloud Sandbox به کنترل های پیشگیرانه در شبکه شما بازمی گردد – تهدید را خلع سلاح می کند.

محافظت در برابر پر کردن اعتبار نامه

Fortinet’s Credential Stuffing Defense تلاش برای ورود به سیستم را با استفاده از اعتبارنامه هایی که با استفاده از اطلاعاتی به روز و معتبر از اطلاعات سرقت رفته به خطر افتاده اند ، شناسایی می کند. در صورت استفاده ورود مشکوک به سیستم، هشدارها و مسدود کردن، سرپرستان می توانند دستگاه های پشتیبانی شده خود را برای انجام اقدامات مختلف پیکربندی کنند.

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!

تماس با ما درخواست مشاوره

تجربه چندین ساله

با ما تماس بگیرید